x

Kuzu Kokulu Sabun Bebek Hediyeliği

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bir evin neşesi elbette çocuklar. Bir bebek dünyaya geldiğinde elinden geleni yaparak ona en güzel hayatı sunmaya çalışan anne ve babası hem doğumundan hemen sonra hem de doğumunun her yıl dönümünde kutlama yapmak ister. Ebeveynler doğum günü partisi gibi birçok etkinlik türünde özenerek özel bir gün organize eder. Sizler de anne baba olarak bu tür bir kutlama yapmak adına en güzel hediyeleri oğlunuza veya kızınıza vermeden önce, misafirler için de ufak bir jest düşünebilirsiniz. Bebek şekeri de tam olarak bu düşüncenin ürünüdür. Bebek hediyeliği içerisinde sıra dışı hediyelerden biri olan kokulu sabun, hoş kokusu ve uzun süreli kullanımıyla hem işlevsel hem de tatlı bir hediyeliktir.

Kokulu sabun hediyelik ürünü, sizlerin istekleri doğrultusunda özel hale getirilen harika bir üründür. Kutlamalara, partilere ve daha pek çok etkinliğe davet ettiğiniz misafirleriniz için özel olarak üretilen bu hediyelik, hoş bir koku sunmasının yanında tasarımıyla da dikkat çeker. Özellikle çocukların sevdiği hayvanlardan birisi olan kuzu şeklindeki tasarımıyla oldukça şirin bir görüntüsü vardır. Bunun yanında sipariş esnasında kuzunun rengini, hediyelik kutunun rengini ve isim kartının modelini belirleyebilir ve davetli sayısına bağlı olarak 20’li, 40’lı, 60’lı, 80’li ve 100’lü şekilde sipariş edebilirsiniz.

Bu tarz özelleştirilen ve farklı şekiller alabilen en özel hediyeye sahip olmak için NadirHediye’de ürünü hemen sepete ekleyin. Hızlı kargo, müşteri memnuniyeti ve etkili destek ile her zaman yanınızdayız.

Kuzu Kokulu Sabun Bebek Hediyeliği Hakkında Bilgi


  • Ürün, kokulu sabundur. Üretimde insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır.
  • Ürünün kutusu 8 cm x 8 cm x 3 cm ölçülerindedir. Ürün kutu içine yerleştirildikten sonra kurdele ile süslenip üzerine seçtiğiniz ve bebeğinizin isminin yazılı olduğu isim kartı eklenir. Böylelikle ürün size sunuma hazır bir şekilde teslim edilir.
  • Ürün, tercihlerinize göre size özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlıkları yapabilmemiz için kokulu sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.