x

İkiz Bebeklere Özel Kokulu Sabun

40,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Dünyaya gözlerini açmalarıyla birlikte onlarla yaşlanacağınız çocuklarınız, en kutsal varlıklarınız olarak bu hayattaki yerlerini almaya başlıyor. Bu süreçte dünyaya gelişlerinin ilk ve izleyen yıl dönümlerini kutlamak adına bir organizasyona girişen ebeveynler, ilk olarak organizasyon mekanının dekorasyon ve süslemesini düşünür. Bunlardan sonra düşünülmesi gereken şey elbette pasta ve ikramlar olmalıdır. Tüm bu hazırlıklar esnasında küçük bir detay gibi gözüken ancak büyük önem arz eden şey ise bebek şekeri hediyeliğidir. Bu hediyelikler davetlilerinize anı olarak kalması açısından çok değerlidir. Bebeğinize değer vererek onu görmeye gelen, heyecanınıza ortak olan ve sizinle güzel vakit geçirmek isteyen sevdiklerinize bu güzel sürprizi kokulu sabun hediyelik satın alarak yapabilirsiniz. Uzun ömürlü yapısı, hoş kokusu ve harika tasarımıyla kokulu sabunlar sizleri bekliyor.

İkiz bebeklere özel olarak düşünülerek tasarlanmış olan bu hediyelik, ikiz bebek sahibi olan tüm anne ve babalar için idealdir. Sabunun renginden isim kartı modeline kadar kişiye özel olarak hazırlanması ise büyük bir avantajdır. İkizlerinize özel bir hediyelik olması açısından atacağınız en önemli adım, sabunun ve özel kutusunun rengini değiştirmek olabilir. Bunun yanında üzerine ikizlerinizin isimlerinin yazılacağı isim kartı modelini de belirleyebilirsiniz. Kokulu sabun hediyeliği bu açıdan oldukça değerli bir ürün olmaktadır. Aynı zamanda ister 20’li ister 60’lı ve isterseniz 100’lü şekilde sipariş edebilirsiniz.

En ince düşünülmüş kokulu sabun modelleri NadirHediye’de! Siz de ikiz bebekleriniz şerefine düzenlediğiniz etkinliğe davet ettiğiniz misafirlerinize küçük sürprizler yapın. NadirHediye güvencesi ve kalitesiyle yanınızdayız.

İkiz Bebeklere Özel Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün butik sabundur.
  • Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde içermez.
  • Ürün 8 cm x 8 cm x 5 cm boyutlarındaki kutu içine yerleştirilir. Sonrasında kurdele ile süslenerek seçtiğiniz isim kartının üzerine bebeğinizin ismi yazılır ve kutuya eklenir. Böylece ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün, tercihlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanabilmesi için kokulu sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçerek ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.