x

Ponpon Bezli Bebek Kokulu Sabun

34,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebekler için düzenlenen başlıca etkinliklerden birisi şüphesiz onların dünyaya gelişinin kutlanmasıdır. Ya hastanede ya da evde gerçekleştireceğiniz bu kutlamada aile fertleriniz ve yakın dostlarınızla birlikle hoş vakit geçirmek adına onlara küçük sürprizler yapabilirsiniz. Bebek şekeri tam olarak bu sürprizin karşılığı olacaktır. Şeker içermemesine rağmen ‘bebek şekeri’ olarak anılan kokulu sabun, kokulu taş ve lavanta kesesi gibi ürünler son yıllarda oldukça popülerdir. Tercihler doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanması ve üzerinde bebeğin isminin yazması da ona özel bir hediyelik olduğunu gösteren önemli bir detaydır.

Mekânın dekorasyonunun, süslemelerin ve ikramların yanında bu gibi hediyelikleri de detaylı bir şekilde planlamak gerekir. Çünkü ortamdaki her bir ayrıntı gerek konsept gerek renk anlamında birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Sevdiklerinize hem bir teşekkür vesilesi olması hem de bir anı kalması için bebek hediyeliği satın almak artık oldukça kolay. Tek yapmanız gereken planladığınız konseptle uyumlu hediyelik modeline karar vermek ve platformumuzda size sunulan seçenekler arasından sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmek. Son olarak da isim kartına yazılmasını istediğiniz ismi veya mesajı girerek siparişi tamamlamak. Böylelikle hayal ettiğiniz hediyeliği oluşturarak hızlıca satın alabilirsiniz.

Ponpon bezli bebek ürünü oldukça tatlı bir kokulu sabun hediyeliği olarak sizleri bekliyor. NadirHediye olarak ürünleri 20’li, 40’lı, 60’lı, 80’li ve 100’lü olarak sunuyoruz. Böylelikle ihtiyacınız kadar sipariş verebilirsiniz.

Ponpon Bezli Bebek Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundur.
  • Üründe sağlığa zararlı maddeler kullanılmamaktadır.
  • Ürün 8x8x5 cm’lik asetat kapaklı bir kutu içine yerleştirilir. Kurdele ile süslendikten sonra isim kartı eklenir. Böylelikle ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.