x

İsimli Tulum Seti - İsim Nakışlı ve Zürafa Figürlü

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsimli bebek tulumu; bebeksi hayvan figürlerini çok seven ve bebek odası dekorasyonunda ve bebek eşyalarında hayvan figürleri tercih eden anneler için tasarlandı. İsimli tulum seti, sevimli bir zürafa deseni ile beraber bebeğinizin isminin yer aldığı kişiye özel bir kıyafettir. Minik yavrunuzun sade güzelliğinin önüne geçebilecek abartılı süsleme, renk ve aksesuarlardan uzak olan ve hem sade hem de çok tatlı bir tasarıma sahip olan isimli yeni doğan tulum tam size göre! Güzelliği sadelikte arayan anneler ister erkek ister kız bebekleri için bu zürafa figürlü tulumu hazırlatabilir.

İsimli bebek tulumu 3 parçadan oluşmakta ve nakış işlemesiyle hazırlanmaktadır. Bebeğinizin konforu için %100 pamuklu kumaş tercih edilmiş olup, işleme yapılan nakış iplikleri herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

Bu takım, bebeğinizin isminin nakışla üzerine aktarılmasıyla çok anlamlı hale gelir. Nakış işlemesinin kalıcılığı sayesinde, bebeğiniz için kullandıktan sonra uzun yıllar saklayabilir, bebeğinizin doğduğu güzel günleri hatırlamak için bir hatıra eşyasına dönüştürebilirsiniz.

Farklı tasarımlara sahip bebek tulumu modelleri ve ayrıca ihtiyaç duymanız halinde isim yazılı battaniye ve isim yazılı takı yastığı ürünlerini de ilgili kategorileri ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

İsimli Tulum Seti - İsim Nakışlı ve Zürafa Figürlü Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.