x

Orkide Kokulu Taş Nikah Şekeri

17,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özel günlerinize şıklık ve samimiyet katacak olan küçük hediyelerle aile bireylerinizi ve yakın dostlarınızı sevindirip hafızalarına kazınabilirsiniz. Son dönemde popüler olan düğün organizasyonları ve buna bağlı olarak çeşitlenen hediyelik ürünler pek çok çiftin gözdesi haline geldi. Özellikle nikah şekeri davetiye, mekân, davet düzeni ve ikramlar gibi önemli konulardan oluşan listenin elzem bir maddesidir. Söz, nişan, kına, düğün veya nikahınıza gelen herkese gönül rahatlığıyla takdim edebileceğiniz bu güzel nikah şekeri modelleri aynı zamanda oldukça şık bir görüntüye sahiptir.

Kokulu taş bilhassa son yıllarda rağbet gören hem farklı hem de zarif bir hediyedir. Mis kokusunun yaydığı enerji ortamı ve dolayısıyla sizleri canlandırır. Ürünün ana maddesi olan taş tozu, doğal esansın kokusunu yayar ve uzun süre kalıcılık sağlar. Bu ürün klasik nikah şekerlerinin aksine içerisinde şeker barındırmaz. Hoş bir koku yayan orkide tasarımlı bu ürün sizlerin kullanımına sunulmuştur. Orkide dünya üzerindeki en zarif çiçek kabul edildiğinden, hediye olarak da en ideal tercihlerden birisidir.

Kokulu taş modelleri satın alarak davetlilerinize işlevsel bir hediye sunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sipariş esnasında kokulu taş, kutu ve süsleme rengini ve üzerine eklenecek olan isim kartının modelini seçmek olacaktır. Nikahta dağıtılacak hediyeler NadirHediye’de! Siz de ürününüzü özelleştirin, sepetinize ekleyin ve hemen sipariş verin.

Orkide Kokulu Taş Nikah Şekeri Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu taştan, sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan üretilmektedir.
  • Ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir. Bunun için 9 cm x 9 cm x 3 cm boyutlarında bir kutu içine konulur, kutu kurdele ile süslenir ve son olarak üzerine seçtiğiniz isim kartı eklenir.
  • Ürün size özel olarak, satın alım sırasında yaptığınız seçimler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için kokulu taş rengini, kutu rengini, süsleme (kurdele) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak isimleri belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.