x

Kumaş ve Nakışlı Ahşap Nişan Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Nişan ve söz, evliliğe giden yolda eşlerin en önemli dönemeçlerinden sayılır. En özel günlerden olması sebebiyle de oldukça önemsenir. Böylesine özel günlerde dikkat edilmesi gereken birçok faktör ve kullanılan pek çok dekoratif eşya vardır. Nişan tepsisi ve söz tepsisi de nişan ve söz kesilirken olmazsa olmaz dekoratif eşyalardan biridir. Bu eşyalar aynı zamanda hem fotoğraf çekimlerinde hem de misafirlere karşı çok şık bir görüntü oluşturur. Yüzük tepsisi dekora ve ambiyansa uygun olduğu sürece gayet başarılı bir üründür.

Güzel bir nişan organizasyonu için yapılması gerekenlerin başında dekorun ve mekanın ayarlanması gelir. Evde düzenlenecek olan bir nişan organizasyonuna ahşap nişan tepsisi yakışacaktır. Kanaviçe tepsi olarak da geçen ürünlerimiz, zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilmektedir. Ayrıca evlilikten sonra ürünün duvara asılmasıyla güzel bir dekor oluşturulabilir. Ahşap söz tepsisi de aynı şekilde söz merasimlerinde kullanılabilir şık bir üründür.

Sizler de sipariş sırasında hem kumaş rengini hem de nakış ipliği rengini belirleyerek ürünü tercihleriniz doğrultusunda uyarlayabilirsiniz. Nişan tepsisi modelleri ve söz tepsisi modelleri genellikle bu şekilde özelleştirilerek kullanılır. Güzel bir günde iyi bir tepsiyle sözlerin ve nişanların kesilmesi için NadirHediye her zaman yanınızda. Şimdi sipariş vererek hızlı kargo seçeneklerinden yararlanın, nişan ve söz günü rahat edin.

Kumaş ve Nakışlı Ahşap Nişan Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.