x

Hediyelik Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hayatımızda belirli anlar vardır ki bu anlar hayatımızı şekillendirir. Bu anlarda da sevdiklerimizle güzel vakit geçirmenin verdiği keyif paha biçilmezdir. Özellikle son yıllarda söz, nişan ve düğün gibi organizasyonların yanı sıra pek çok etkinlik yapılmaktadır. Bu gibi etkinliklerde misafirlere dağıtılmak üzere alınan lavanta kesesi en özel hediyelerden birisidir. Güzel günü hatırlatacak, mis gibi kokan, sade ve şık bir hediyelik lavanta kesesi tam size göre.

Gelin hamamı, söz, nişan, nikah, kına, düğün ve benzeri organizasyonlarda misafirlere dağıtmak üzere alınan bu hediyelikler, isme özel ve kişiye özel şekilde üretilmektedir. Lavanta kesesi hediyelik olarak satıldığı gibi, bu organizasyonlarda dağıtılmak üzere de kullanılır. Ürünler nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilerek üzerine gelin ve damat isimlerinin baş harfleri yazılmaktadır. Kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatifleri arasından seçim yapılarak lavanta kesesi modelleri özelleştirilebilir.

Gelin veya damat tarafı olarak söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlarınızda topluca satın alarak evinize hızlı sipariş verebilirsiniz. İçerisinde lavanta ve elyaf karışımı bulunmaktadır. İsimli lavanta keseleri titizlikle paketlenerek adresinize en hızlı şekilde gönderilmektedir. Ürünlerin boyutu da oldukça idealdir. 9x14 cm olan boyutlarıyla topluca taşımaya uygundur.

NadirHediye olarak özel günlerinizde misafirlerinize dağıtacağınız hediyelikleri tarafınıza gönderiyoruz. Güzel günlerinizde yanınızda NadirHediye farkını hep hissedin.

Hediyelik Lavanta Kesesi Hakkında Bilgiler


  • Lavanta kesesinin ölçüleri (içi doldurulmamış haliyle) yaklaşık olarak 9 cm x 14 cm'dir.
  • Lavanta kesesinin içinde elyaf + lavanta karışımı bulunmaktadır.
  • Duck bezi kumaştan üretilmiştir.
  • Nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
  • Lavanta kesesini kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve üzerine işlenmesini istediğiniz baş harfleri ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Lavanta kesesi hazırlanırken, seçtiğiniz nakış ipliği rengiyle uyumlu renkte kurdele kullanılır.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.