x

Nişan ve Söz İçin Yüzük Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlilik müessesesinin yapı taşlarından ve temellerinden birisi olan söz ve nişan merasimleri, hemen hemen her çiftin hayalinde güzelce kurguladığı ve harika geçirmek için çabaladığı organizasyonlardan birisidir. Aile büyükleri, akrabalar, arkadaşlar ve daha pek çok kişinin toplandığı bu güzel etkinlikte hem dekor hem de atmosferi tatlı bir şekilde hazırlamak gereklidir. Bunu destekleyen önemli eşyaların başında söz tepsisi ve nişan tepsisi gelmektedir. Sözlerin ve nişanların kesildiği tepsinin üzerinde sizlerin isimleri ve güzel gününüzün tarihi yer almaktadır.

Güzel güne güzel bir ambiyans katmak, yön vermek ve şıklık katmak için yüzük tepsisi en etkili ürünlerden birisidir. Ahşap nişan tepsisi özellikle atmosfere daha da doğallık katmaktadır. Geleneksel görüntüsü nedeniyle kanaviçe tepsi en iyi şekilde değerlendirilebilir. Bunun yanında sadece o güne özel olmamakla birlikte isme özel nişan tepsisi daha sonra evin dekorasyonunda da yer alabilir. İstediğiniz bir duvara asabilir ve evde güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizde isimler ve tarihler istediğiniz nakış ipliği rengiyle yazılabilir. Bunun yanında kumaş rengi de seçilerek etamin tepsi daha da özelleştirilebilir. Nişan tepsisi modelleri ahşap kenarlı olması nedeniyle de çok şık bir görüntüye sahiptir. Gelin ve damadın isminin çok uzun süre kalabildiği sağlam iplikler ve kumaşlarla bezeli kanaviçe söz ve nişan tepsilerinizi NadirHediye ile alın, özel gününüze şıklık katın.

Nişan ve Söz İçin Yüzük Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.