x

Melek Kanatlı Altın Yastığı

315,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kanatsız melek denildiğinde birçoğumuzun aklına bebekler gelmektedir. Onlar bizim hayatımızın en önemli parçalarıdır. İsimli takı yastığı modelinde yer alan melek kanatları hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilmektedir. Melek kanatlarının ortasında bulunan kalp ise yastığa narin bir hava katmaktadır. Modelde de görüldüğü gibi, Neslihan bebek için bebek pembesi tercih edilmiştir. Fakat bir erkek bebek annesi iseniz, tercihinizi bebek mavisinden ya da dilediğiniz başka bir renkten yana kullanabilirsiniz.

Bebek takı yastığı ürününü dilerseniz kendi bebeğiniz için, dilerseniz de bir yakınınıza hediye olarak alabilirsiniz. Hediyeleşmek Türk kültürü içinde çok önemli bir yere sahiptir. Mutlulukların katlanması amacıyla hem hediye vermeyi hem de hediye almayı çok severiz. Örneğin yeni doğan bir bebeğe takı ya da para takılmaktadır. Bebeklerin vücudu narin olduğu için kıyafetlerinin üzerine bu takılar takılamamaktadır. Bu sebeple de bebeğin narinliğini yansıtan altın yastığı ürünleri kullanılmaktadır. Bebeğinize hediye olarak gelen altınlar için kullandıktan sonra bebeğinizin odasında dekorasyon amaçlı kullanmaya devam edebilirsiniz.

NadirHediye üzerinden sipariş ettiğiniz bu yastık, içi boncuk elyaf ile doldurulmuş ve paketli bir şekilde gönderilecektir. Yastığın sağ ve sol tarafı şerit ponponla çerçevelenmiştir. Ürünün kaliteli ve yıkanabilir kumaştan üretilmiş olması da anneler için çok büyük bir avantajdır! Bebeğinize en iyi anıyı bırakmak için ona isminin yazılı olduğu bir takı yastığı alabilirsiniz.

Melek Kanatlı Altın Yastığı Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm‘dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık kılıfı ve boncuk elyafla doldurulmuş iç yastık olarak 2 parçadan oluşur. Nakışlı yastık kılıfı duck kumaşından dikilmiştir.
  • Yastık, nakışı yapılmış, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastık kenarlarına, yastık kumaşıyla uyumlu renkte ponpon kullanılmaktadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri yüksek kaliteli ipliklerdir ve bebeğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.