x

Yavru Kartal Battaniye - İsme Özel Bebek Hediyesi

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yavru kartal bebek battaniyesi Beşiktaş takımına aşık olan anne ve baba adayları için ilgi çekici bir bebek eşyası olacaktır. Siyah ile beyazın uyumunun güzelleştirdiği, üzerine başak ve kartal desenlerinin nakış işlemesi yapılan bu isme özel bebek battaniyesi yavru kartalın adıyla eksiksiz bir hale gelir.

Bebeğinizin de yaşamı boyunca koyu bir Beşiktaş taraftarı olmasını istiyorsanız, dünyadaki ilk günlerinden itibaren Beşiktaş aşkını ona aşılamak için bu battaniye çok uygun bir bebek eşyası olabilir. Yeni dünyaya gelmiş bebeğiniz isimli bebek battaniyesi ile beraber bir kartalın kanatları altındaymış gibi sıcak ve korunaklı olacaktır.

İlk aşkınız 1903'te doğdu. Yeni aşkınız ise ya yeni doğdu ya da kısa bir süre içinde doğacak. İlk ve yeni aşkınızın bir arada olduğu bir kareyi hayal edin. Beşiktaşlı olmanın sizin için başlı başına gurur kaynağı olduğu bir gerçek. Varlığıyla sizi gururlandıran bebeğinizle kartalın bir araya geldiğinde bu karenin size yaşatacağı duyguları tahmin etmek güç değil.

Bebek battaniyesi modelleri içindeki en asil model olan bu modeli kendi bebeğiniz için yaptırabileceğiniz gibi, bu takıma gönül vermiş bir arkadaşınızın bebeği için de sipariş verebilirsiniz. Çok güzel bir hediye olacak olan bu battaniye ile beraber Kara Kartal aşkını derin ve kalıcı kılabilirsiniz.

Yavru Kartal Battaniye - İsme Özel Bebek Hediyesi Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiş olan ürün yerli üretimdir. Antialerjiktir. Kanserojen madde ya da bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı madde içermez.
  • Elde veya makinede yıkama yapılabilir. Temizlenmesi kolay kumaştır. Su sıcaklığının 30°C’yi aşmaması tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmamaya özen gösterin. Tersten ütülemek nakışı koruyacaktır.
  • Süslemeler (varsa) cırtcırtlıdır. Aplike, çiçek gibi süslemelerin üründen ayrı bir şekilde elle temizlenmesi uygundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.