x

Geleneksel Ahşap Nişan ve Söz Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm

290,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
En güzel günler ailelerin ve arkadaşların bir arada bulunduğu, etkinliklerin yapıldığı tatlı günlerdir. Bu günlerin en başında da söz ve nişan törenleri gelmektedir. Düğün ve evlilik yolunda geçilmesi gereken adımlar olan bu merasimler, en güzel şekilde planlanarak yapılmalıdır. Dekorlar, süsler, kullanılan malzemeler, pastalar ve daha pek çok şeyin yanında nişan tepsisi ve söz tepsisi gibi eşyalar da çok önemli olmaktadır. Hem dekorasyona uygun olması hem de kullanımının sorunsuz olması için kasnak ve ahşap malzemeler kullanılmıştır.

Ahşap nişan tepsisi modelleri şık ve gelenekselliği harmanlayan ürünlerdir. Bu ürünlerde kullanılan kumaşlar ve nakış iplikleri hem şık hem de dayanıklıdır. Bununla birlikte kullanılan her kumaş ve nakış ipliğinin renk alternatifi mevcuttur. Böylece isimler ve tarihler üzerine en güzel şekilde işlenmektedir. Söz tepsisi modelleri için, tıpkı nişan merasimlerinde olduğu gibi, isimler ve tarihler istenilen renkte işlenmektedir.

Kasnaklı yapısı sayesinde oldukça gergin olan kumaşın üzerine yüzükleri, makası ve kurdeleyi rahatlıkla koyabilirsiniz. Kasnağın 26 cm çapa sahip olmasından ötürü kullanımı da oldukça pratiktir. Nişan tepsisi ahşap olmasından ötürü hem şıktır hem de geleneksel bir görüntü sunar. Her dekorasyon tarzına uygunluğu nedeniyle evlilikte de duvara asılabilir veya gümüşlük gibi bir alana yerleştirilebilir. Ürününüzü NadirHediye üzerinden alarak hızlı kargo ve güzel paketleme seçeneklerinden yararlanın.

Geleneksel Ahşap Nişan ve Söz Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.