x

Kanaviçe Nişan Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm

310,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evliliğe giden ilk adımlardan birisi olan söz ve nişanlar, aileler ve özellikle müstakbel eşler için en önemli zamanlardan birisidir. Sözlenme, evliliğe atılan ilk adımlardan birisi olarak önemsenmesi gereken bir etkinliktir. Ailelerin bir araya geldiği bu etkinlikte dekorun yanı sıra kullanılan eşyalar da önemli olmaktadır. Söz tepsisi bu dekora en iyi şekilde uyum sağlayabilen ve özelleştirilebilen bir üründür. Aynı şekilde nişan merasimlerinde de tepsilerin önemi büyüktür. Ahşap nişan tepsisi gibi dekoratif ve şık bir nişan tepsisi her açıdan güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Nişan tepsisi modelleri içerisinde birçok model olduğu gibi el yapımı ve üzerine isimlerin yazıldığı son moda nişan tepsisi modelleri de ortaya çıkmıştır. Üzerine isimlerin yazılması, size aitliğini simgeleyen bir özelliktir. Sipariş sırasında isimlerin ve söz veya nişan tarihinin belirtilmesiyle etamin nişan tepsisi ve etamin söz tepsisi sizin için ve size özel olarak hazırlanır.

Özellikle son yıllarda popüler hale gelen kanaviçe detayları ürünümüzde de güzel bir şekilde uygulanmaktadır. Kanaviçe tepsi ahşap malzemeden yapıldığı için sağlamdır ve 26 cm çapındadır. Kullanılan kumaş ve nakış ipliği renkleri de sipariş sırasında sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Böylelikle hazırladığınız dekora uygun kasnak nişan tepsisi ve etamin söz tepsisi siparişini verebilirsiniz.

NadirHediye ile sorunsuz ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşayın, zamandan tasarruf edin.

Kanaviçe Nişan Tepsisi – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe duck bezi kumaş kullanılmıştır.
  • Üründe kullanılan kasnak, ahşap kasnaktır ve vidalıdır.
  • Kasnağın çapı 26 cm’dir.
  • Ürünün kişiye özel hale getirilmesinde nakış yöntemi kullanılmaktadır. Nakış, kaliteli ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermeyen nakış iplikleriyle yapılmaktadır.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için kumaş rengini ve nakış ipliği renklerini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.