x

Puantiyeli Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Sentetik kokulardan hoşlanmıyor ve lavanta kokusunu seviyorsanız, lavanta kesesi modelleri tam size göre! Hem kendi evinizde hem de misafirlerinize hediyelik lavanta kesesi olarak tercih edebileceğiniz ürünlerimiz ile organizasyonlarınızda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Puantiye detaylı olması nedeniyle oldukça göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olan lavanta keselerimizi tüm organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.

Pembe ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan puantiyeli lavanta kesesi hediyelik modelleri kendine özgü detaylara sahiptir. Örneğin ürün görselinde yer alan mavi puantiyeli lavanta kesesi modelimizin üzerinde şık bir melek detayı bulunmaktadır. Pembe puantiyeli lavanta kesesi modellerimiz ise kelebek ve melek kanadı olmak üzere iki farklı detay seçeneğine sahiptir. Ayrıca tüm puantiyeli lavanta kesesi modelleri üzerinde dantel bulundurması nedeniyle gösterişli bir görünüme sahiptir. Hem renk hem de detay bakımından üç farklı seçenekte satışa sunulan ürünlerimizden beğendiğinizi NadirHediye’den satın alabilirsiniz.

Uyguladığı fiyat politikasıyla da müşteri dostu bir kimliğe sahip olan NadirHediye, lavanta kesesi fiyatları ile dikkat çekmektedir. Organizasyonlarınızın vazgeçilmezi haline gelen puantiyeli lavanta kesesi modellerini söz, nişan, kına, nikah ve düğün gibi tüm törenlerde tercih edebilirsiniz. Aradığınız kaliteli hizmetin en iyisini sunan firmamızdan daima memnun kalacaksınız. En uygun lavanta kesesi modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Puantiyeli Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm’dir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Ürün seçimlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için sipariş esnasında kumaş rengini ve süsleme modelini seçmeniz ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.