x

Özel Günlere Hediyelik Kokulu Sabun

17,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özel günlerinizde, sevinç ve heyecanınıza ortak olmasını istediğiniz hemen hemen herkes yanınızda olur. Böyle günlerde sevdiklerinize hem teşekkür mahiyetinde hem de onlara verdiğiniz değerin bir simgesi olarak küçük bir hediye vermek hoş bir jest olur. Bu zorlu hediye seçiminde uzun süre kullanılabilecek işlevsel bir ürün en iyisi olacaktır. Kokulu sabun bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılayan mükemmel bir hediyeliktir. Kokusuyla ve hijyenik özellikleriyle hem sizleri hem de sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediyelik.

Nikah şekeri modelleri göz önünde bulundurulduğunda, davetlilere artık sadece şeker değil, lavanta kesesi ve kokulu mum gibi farklı ürünler de dağıtılmaya başlandı. Bu düşünce elbette şık olmasının yanında sıra dışıdır. Genel olarak bu tarz hediyelikler söz, kına, nişan ve düğün gibi büyük etkinliklerde misafirlere hediye etmek için kullanılır. Kokulu sabun hediyelik olarak hazırlanarak özel bir kutuya konulur. Gerek sabunun gerek kutunun ve süslemesinin rengini sipariş sırasında dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Nikah şekeri modelinizi etkinliğinizin dekorunda kullanacağınız hâkim renge uygun biçimde özelleştirerek davetlilerinize hediye edebilirsiniz.

Ürünlerimiz 20’li, 40’lı, 60’lı, 80’li ve 100’lü paketler halinde satılmaktadır. İhtiyacınız olan adedi belirledikten sonra NadirHediye üzerinden sipariş verebilirsiniz. NadirHediye tarafından üretilen kokulu sabunlar sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermemektedir. Hijyenik şekilde üretimleri yapılarak sizlere ulaştırılır. NadirHediye ile misafirlerinizin beğenisine sunacağınız sıra dışı ve harika kokulu hediyeler sizi bekliyor.

Özel Günlere Hediyelik Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundur ve sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermemektedir.
  • Kutusu 8 x 8 x 3 cm boyutlarında olan ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürün kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için kokulu sabun, kutu ve süsleme (çiçek) rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.