x

Papatya Şeklinde Post İt Yapışkanlı Not Kağıdı

79,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Seviyor... Sevmiyor... Sonuç ne çıkarsa çıksın, Papatya Şeklinde Post İt Yapışkanlı Not Kağıdı sizi hep mutlu edecek! Sade ve gösterişten uzak bir çiçek olan papatyanın taç yaprakları şeklinde tasarlanmış olan bu minik yapışkanlı kağıtları not almak için ya da kitap ayracı olarak kullanabilirsiniz.

Pek çok insanın modern yaşamın karmaşıklığına bir tepki olarak sadeliğe yönelmeye başladığını söylemek hiç yanlış olmaz. Şehrin karmaşasından, trafikten ve iş hayatının stresinden bunalıyor ve ilk fırsatta kendimizi doğanın kollarında buluyoruz. Her geçen gün daha az konuşmaya, aslında pek de hayati olmayan sorumluluklarımız hakkında daha az düşünmeye ve dolayısıyla daha kısa notlar almaya ihtiyaç duyuyoruz. Hayatının her alanında basitlik ve sadeliğe yönelenler için tasarlanmış olan Papatya Şeklinde Post İt Yapışkanlı Not Kağıdı, kısa ve öz notlar almak isteyenler için ideal. Artık birkaç kelimeden oluşan notlarınız için koca bir post it sayfasını heba etmenize gerek yok! Üstelik bu yapışkanlı kağıtlar, sadeliğin simgesi olan papatya çiçeğinin taç yaprakları görünümüne sahip.

Bu not kağıtlarını üzerine kısa notlar alarak bilgisayarınızın kenarına veya buzdolabınıza yapıştırabilirsiniz. Alternatif olarak, kendinize vakit ayırdığınız ve bu vaktinizi kitap okuyarak değerlendirdiğiniz zamanlarda kitap ayracı şeklinde de kullanabilirsiniz.

Papatya Şeklinde Post İt Yapışkanlı Not Kağıdı Hakkında Bilgiler

  • Fred markasının orijinal ürünüdür. Fred için Diana Paisis tarafından tasarlanmıştır.
  • 200 adet taç yaprak şeklinde yapışkanlı not kağıdından oluşmaktadır ve kağıtlardan her biri yaklaşık olarak 4 cm x 1,5 cm ölçülerindedir.
  • Kitap ayracı olarak da kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.