x

Kağıttan Uçak Şeklinde Kapı Tutucu

119,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Daha önce kağıt uçak uçurduysanız, yolculuğunun nasıl sona erdiğini de biliyor olmalısınız. Evet! Sizin de tahmin ettiğiniz gibi, kağıt uçaklar genellikle ulaşılması istenen yere pek gitmezler. Kağıttan Uçak Şeklinde Kapı Tutucu için de varış yeri bir kapının altı olabilir. Fakat bu sefer ulvi bir görevi var. O da inatçı kapılara karşı koymak.

Kapı çarpmaları her zaman ansızın gelir. Hayatın akışı içinde birden bire olan ve rüzgarın şiddetiyle sizi oturduğunuz yerden zıplatacak etkiye sahip olabilecek bir kapı çarpması, durduk yere sinirlerinizi alt üst edebilir. Evinizi temiz hava ile doldurmak istiyorsunuz ve dışarıdaki sevimsiz rüzgar kapılarınızı rahat bırakmıyorsa, bu noktada kağıttan uçak şeklinde tasarlanmış kapı durdurucu size yardım edebilir. Herkesin geçmişinde kağıttan uçak yapma tecrübesi olmuştur. Bu yüzden kapının altına sıkışmış şekilde duran bir kağıttan uçak, oldukça hoş ve havada süzülerek şans eseri kapının altına denk gelmiş gibi bir görüntü yaratacaktır.

Çocuk odaları için son derece ideal bir dekoratif aksesuar olabilecek olan bu kapı durdurucu, evin herhangi bir yerinde ilginç bir detay olarak da kullanılabilir. Kağıttan yapılmış gibi bir görüntüye sahip bu ürün sizi yanıltmasın! Malzemesi son derece güçlü ve dayanıklı EVA plastiktir.

Kağıttan Uçak Şeklinde Kapı Tutucu Hakkında Bilgiler

  • Kağıttan uçak şekilli bu ürün güçlü ve dayanıklı EVA plastikten üretilmiştir.
  • Ürün yaklaşık olarak 21 cm x 10 cm ölçülerindedir.
  • Kutu boyutu 22 cm x 12 cm'dir.
  • Fred markasının orijinal ürünüdür ve Isak Winther tarafından tasarlanmıştır.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.