x

Yılın Annesi Mutfak Önlüğü

110,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Yılın Annesi Mutfak Önlüğü ile annenizin mutfakta harikalar yaratmasını sağlayabilirsiniz. Sizi her daim seven, bazen sevgisiyle şımartan, doyuran, göz kulak olan ve de en önemlisi her ne durumda olursa olsun sizden desteğini esirgemeyen annenizi çok küçük şeylerle mutlu etmeniz mümkün. Annenizi mutlu etmek için ona sadece gülümsemeniz yeterli olsa bile, onun için almış olduğunuz bir hediyenin onu nasıl mutlu edeceğini hayal edebilirsiniz.

Anneler dünyadaki en fedakar canlılardır. Hemen hemen tüm canlılarda annenin ne kadar fedakar olduğu gözlemlenebilir. Annelerin büyük bir kısmı hayatını çocuklarına adar. Bu şekilde fedakar olmaları sebebiyle bazen hayatı es geçerler ve ertelerler. Bu durum onları hüzünlendirse de bir an bakışlarını size çevirmesi bu hüznünün ortadan kaybolmasına yeterli olur.

Annenize onu en mutlu edecek hediyenin ne olduğunu sorsalar, sizin varlığınızın onun için dünyadaki en güzel hediye olduğu cevabını vereceğini tahmin etmek güç değil. Ama aynı zamanda çocuğu tarafından kendisinin "Yılın Annesi" seçilmesi onu çok gururlandıracaktır. Mutfakla haşır neşir olmayı çok seven annenizin bu önlük ile mutfağında çalışmaya başladığında yaşayacağı gururu ve keyfi tahmin edebilirsiniz. Bu önlük annenizin üzerinden çıkarmak istemeyeceği bir üniforma haline gelebilir.

Yılın Annesi Mutfak Önlüğü Hakkında Bilgiler

  • Üretim %100 pamuk malzeme ile yapılmıştır.
  • Üretimde 1. sınıf penye kumaş kullanılmıştır. Yumuşak bir tutumu vardır.
  • Yerli üretimdir.
  • Önlüğün üzerindeki desen baskıdır.
  • Kırmızı renktir.
  • Ürün hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.