x

Örümcek Şeklinde Kablo Düzenleyici

69,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Tüyler ürpertici bir kablo düzenleyici! Bu tüyler ürpertici eklem bacaklı, dağınık kulaklık kablolarınızı düzenlemek için tüm hünerini sergiler. Fakat hazırlıklı olmanızda fayda var çünkü iri gövdesi, sekiz bacağı ve kadifemsi dokusu ile ilk bakışta gerçek bir örümceği andıran bu ürünle yolda yürürken yanınızdan geçenleri biraz korkutabilirsiniz.

Örümcek Şeklinde Kablo Düzenleyici günlük yaşantınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Gününüzü kulaklık kulağınızda müzik dinleyerek ya da telefon görüşmeleri yaparak geçiren biriyseniz, sarkan kulaklık kablosu sizin için çoğu zaman bir problem olmuş olmalıdır. Dinlediğiniz bir şarkının en heyecanlı yerinde ya da yaptığınız telefon görüşmesinin en dikkat kesildiğiniz anında kablonun bir yerlere takılması sinirinizin hoplamasına sebep oluyordur. Pek sevimli olmasa da oldukça marifetli olan bu ürün sizi bu gibi sorunlardan kurtarabilir ve sarkan kulaklık kablolarını derleyip toplamanıza yardımcı olabilir.

Sahip olduğu örümcek şekilli tasarımıyla sıra dışı bir aksesuar olan bu ürün, günlük yaşantınızda size farklı bir hava katabilir. Kullanımı da oldukça kolay! Fazla kulaklık kablonuzdan kurtulmak için tek yapmanız gereken alt kapağı nazikçe açıp kabloyu sarmak ve sonrasında kapağı kapatmak. Derli toplu olmak işte bu kadar basit!

Örümcek Şeklinde Kablo Düzenleyici Hakkında Bilgiler

  • Hafif fakat dayanıklı plastikten üretilmiştir ve kadifemsi bir yüzeye sahiptir.
  • Örümcek boyutları 5 cm x 7 cm’dir.
  • Ambalaj boyutları: 10 cm x 15 cm’dir.
  • Fred markasının orijinal ürünüdür ve Jason Pang tarafından tasarlanmıştır.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.