x

İskambil Kağıdı Şeklinde Not Kağıdı

109,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

İskambil Kağıdı Şeklinde Not Kağıdı söz konusu olduğunda, ne zaman kart isteyeceğinizi ve ne zaman pas geçeceğinizi bilmelisiniz. İskambil kartları şeklinde tasarlanmış olan bu ürün 90 adet kağıttan oluşur. Bir iskambil destesindeki 54 oyun kartının tamamını içerir. O halde kaleminizi çıkartın ve kartları dağıtın!

İster günlük programınızı ister haftalık programınızı yapıyor olun, unutulmaması gereken işlerinizi not almayı seviyorsanız, not kağıtlarına ihtiyaç duyarsınız. Bu kağıtlar o an aklınıza gelen ve unutulmaması gereken şeyleri not almanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda bir yemek tarifi yazmak ya da küçük bir alışveriş listesi oluşturmak için de çok kullanışlı olabilir.

İskambil kartlarıyla çeşitli oyunlar oynamayan bir kişi yok denecek kadar azdır. Kimisi pişti oyunu vasıtasıyla tanışmıştır, kimisi de sevdiği insan için fal bakmıştır. Bazıları ise iskambil kartlarıyla oynanan oyunlara tutkuyla bağlanmış ve bu kartları hayatının bir parçası haline getirmiştir. Siz de iskambil kartlarına ekstra bir ilgi duyuyorsanız ve ilginç tasarıma sahip eşyalar kullanmak sizi mutlu ediyorsa, bu ürün tam size göre olabilir. Herkesin bir deste içinde uğurlu ve uğursuz kartları vardır. Aldığınız notları bu kartlara göre düzenlemek oldukça keyifli olabilir.

İskambil Kağıdı Şeklinde Not Kağıdı Hakkında Bilgiler

  • İskambil kağıdı şeklinde tasarlanmış olan 90 adet kağıt bulunur.
  • Kağıtlar yapışkan değildir.
  • Bir iskambil destesinde bulunan tüm kartları içerir.
  • Amerika menşeli Fred markasının orijinal ürünüdür ve Fred için Studio Dingdong tarafından tasarlanmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.