x

Kaset Şeklinde Kulaklık Toplayıcı

49,90 TL
Renk Seçimi
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Kaset Şeklinde Kulaklık Toplayıcı, bizleri o çok özlediğimiz Walkman'li günlere geri götürüyor. Eğer siz de kablo dağınıklığına bir son vermek istiyorsanız, kulaklık kablolarınızı bu kasete sarabilirsiniz. Tıpkı eskiden yaptığımız gibi!

90'larda çocuk olmak hakkında çok şey yazılıp çizildi. Leblebi tozu, Cino, Taso, Atari, Tetris, Pazar akşamı banyo yapıp Bizimkiler'i izlemek... Bu liste uzar gider... Ancak teyp ve Walkman gibi kasetçalarlar ve kasetler bu listenin olmazsa olmazlarındandır. Örneğin bir kaset ve kalem arasındaki ilişkiyi ancak 90'larda çocuk olanlar kurabilir. Kaset Şeklinde Kulaklık Toplayıcı, 90'lı yıllarda çocuk olanların özlemini bir nebze de olsa gidermek için tasarlandı.

Kaset Şeklinde Kulaklık Toplayıcı Hakkında Bilgiler

  • Fred markasının orijinal ürünüdür ve Fred Studio'dan Jason Amendolara tarafından tasarlanmıştır.
  • Yaklaşık olarak 5 cm x 3 cm ölçülerindedir.
  • Gri-pembe, siyah-mavi ve siyah-kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahiptir.
  • Kullanım Talimatları: İlk olarak ürünün kulaklığınızın neresinde duracağını belirleyin. Bu konuda ürün görsellerine başvurabilirsiniz. Görsellerde ürün sağ kulaklığa giden kablonun ve sol kulaklığa giden kablonun birleştiği ve tek kablo halini aldığı yerin hemen altında kullanılmıştır. Daha sonra baş parmağınız ve işaret parmağınız yardımıyla ürünü hafifçe aralayın. Ortada bir göbek olduğunu göreceksiniz. Belirlediğiniz yerden başlayarak kulaklık kablosunu, kulaklıklar üstte ve jak kısmı altta kalacak şekilde, ürünün üst kısmında bulunan kare şeklindeki boşluktan geçirin ve göbeğin etrafına sarmaya başlayın. Dilediğiniz kadar sardıktan sonra kulaklık kablosunu ürünün alt kısmında bulunan kare şeklindeki boşluktan geçirin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.