Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Fred, Amerika menşeli ilginç ürünler üreten bir markadır. Merkezi, Amerikan Sanayi Devrimi’nin beşiği olan Rhode Island eyaletinin Pawtucket şehrinde bulunur. Fred’in odak noktası insanların bir problemini çözen, yüzünü güldüren ve bir servete mal olmayan ürünler tasarlamaktır. İnsanların her gün kullandığı fonksiyonel ürünleri alıp beklenmedik, eğlenceli ve kişisel bir şeye dönüştürmeyi amaçlar.

Fred’in ekibi kendini eğlenceli, merak uyandırıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmeye adamış olan bir grup tasarımcı ve ürün geliştirme uzmanından oluşur. Ekipte Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra İngiltere, Avrupa, Latin Amerika, İsrail, Çin, Türkiye, Kore ve Tayland da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından yetenekler bulunur. Bu ekipteki her bir yetenek benzersiz fikir, zevk ve deneyimini Fred'in ürünlerine yansıtır.

Fred birkaç ürün kategorisine odaklanmıştır. Bunlar mutfak, ofis, parti, ev dekorasyonu ve kişisel aksesuar kategorileridir. Birbirinden sıra dışı ürünler ve ilginç hediyeler arasında kulaklık toplayıcı, tirbuşon ve şişe açacağı, kapı tutucu, post it yapışkanlı not kağıtları ve telefon tutucu gibi tasarım ürünler bulunur. Fred’in ürün yelpazesi markanın bakış açısını, yaşamla ilgili tutumunu, kişiliğini ve en önemlisi ikonik ürünlere, ironik malzeme ve görüntülere ve sürprizlere olan sevgisini yansıtır. Fred’e göre en başarılı ürün, kullanıcısı ile duygusal bir bağ kuran ve kullanıcısının kendini sosyal ve kişisel alanda ifade etmesine hizmet eden üründür.

Fred, en iyi malzeme ve süreçleri dünya çapında gerçekçi bir fiyatlandırma ile birleştirir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına da ürünlerini kapsamlı üretim denetimi, kalite yönetimi ve güvenlik testleri ile destekler.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.