x

Ofis Hediyesi

Hediye sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yoludur. Sunduğunuz hediyelerin anlamlı olması, akıllarda kalması önemli. Aynı zamanda karşınızdaki kişiye, sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatmanın şeklidir. Hediyenizi seçerken öncelikle kime hediye alacağınızı belirleyin. Bazı kriterleri değerlendirdikten sonra hediye seçimine geçebilirsiniz. Özellikle ofis hediyesi seçerken kullanışlı ürünler olmasına özen gösterin. Ofis hediyesi arasında ilginç tasarıma sahip ofis ürünlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel kalem de doğru bir seçim olacaktır.

Sevgiliye Ofis Hediyesi

Sevgilinize özel, onun çok seveceği hediyeler vermeniz, aklından asla silmeyeceği bir anı bırakırsınız. Vereceğiniz hediyenin düşünülmüş ve anlamlı olması, sevgilinize karşı hislerinizi belli etmenin bir yoludur. Özel günlerinizde ya da onu her gün sevdiğinizi anlatacak, ikinize ait resmin olduğu bir kişiye özel ofis hediyesi resim çerçevesi ile sizi istediği an görmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye alınabilecek hediyeler;

  • Kişiye özel resim çerçevesi
  • Kişiye özel kalem
  • Hediye sepeti
  • Kişiye özel cüzdan sevgiliye ofis hediyesi


Sevgilinize alacağınız hediyeler arasında kocaman bir hediye sepeti oldukça hoşuna gidecektir. İçerisinde dilediğiniz objeler, kupalar, notlar ve daha birçok hediye seçeneklerini bir arada oluşturacağınız alternatifler üretebilirsiniz. Bazen sevgilinize sunduğunuz özel not hediyeleri onu mutlu etmeye yetecektir.

Kız Arkadaşa Hediye

Kız arkadaşınıza hediye almayı düşünüyor, ancak ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız, yapmanız gereken ona kocaman bir hediye sepeti hazırlamak olmalıdır. Kız arkadaşınız içerisinde kocaman bir oyuncak ayıyı gördüğünde yüzünde tebessüm olacaktır. Kız arkadaşınıza aynı zamanda çalışma ortamında kullanacağı hediyeler seçmeniz mümkün. Kahveye hayır diyemeyen biri ise ona bayana ofis hediyesi ürünleri arasından baskılı kupa hediye edebilirsiniz. Her kahve içiminde sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye

Erkek arkadaşınız; iş arkadaşınız ya da çocukluk arkadaşınız yani kadim dostunuz olabilir. Dostluğunuzun pekişmesi için ona erkeğe ofis hediyesi almanızın vakti çoktan gelmiş. Seçimlerinizi yapmadan önce iş arkadaşınız için esprili ilginç ofis ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve ilginç tasarımlarla, karşınızdaki kişiye daha esprili bir arkadaşlık sunabilirsiniz. Arkadaşlıkların kalıcı olması arada yapılan ufak jestlerle daha bir anlam kazanır. Belirli zaman geçtikten sonra, bakışlarınızdan ne demek istediğini anladığınız, birlikte güldüğünüz ve tüm sırlarınızı paylaştığınız erkek arkadaşınız ile ismine özel yaptıracağınız kalemi verebilirsiniz. Bu şekilde her yaşadığınız anının altına imzasını atabilir.

Arkadaşa Hediye

Arkadaşlık en önemli bağdır ve ölene dek devam eder. Bu süreçte bazen küslükler, kırgınlıklar ve mutluluklar yaşanabilir. Tüm bu yaşanan duygular arkadaşlığınızda bir adım öteye geçebilmeniz içindir. Kalbini kırdığınız arkadaşınıza yapacağınız en güzel şey tatlı bir çift söz ve bir o kadar tatlı hediyeniz olabilir. Arkadaşlar arasında alınan hediyeler arasında, genellikle daha keyifli, ilginç ve şaşırtan hediyeler vardır. Bunun nedeni her fırsatta arkadaşınızla gülme isteğidir. Arkadaşların çalışma ortamlarında da ben varım deme biçimi olan arkadaşa ofis hediyesi bağlarınızın hiç kopmamasını sağlayacak.

Anneye Hediye

Anneler en değerli ve en kutsal varlıklardır. Onların mutlu olması dünyalara bedeldir. Sizleri her koşulda koruyup kollayan, fedakârlık gösteren ve koşulsuz seven annenize hediye almak için anneler gününü beklemenize gerek yok. En güzel anneler günü hediyesi, beklemediği zamanlarda içinizden geldiği her an yapacağınız sürprizlerdir. Annenizle çekildiğiniz belki uzun yıllar önce tabettirdiğiniz o nostaljik fotoğrafı artık hak ettiği yere koymanız gerekli. Şık çerçeve tasarımı ile kişiye özel resim çerçevesini annenize hediye edebilirsiniz. Anneniz sizin için elbette değerli, ancak bazen bu değeri görmek isteyebiliyorlar. Anlamlı hediyeleri tercih eden anneler, ömür boyu sizin hediyenizi baş köşesinde saklayacaktır. Anneniz resimlerinizin olduğu her şeye hayran kalacak. Baskılı kupa, baskılı yastık, baskılı duvar saati gibi birçok ürün ona hitap ediyor.

Babaya Hediye

Anneler ve babalar aile kavramının en değerli varlıkları. İyi ki var dediğiniz ve gölgesi yeten babanıza sıklıkla bunu ifade etmeniz yerine bazen hediyelerin konuşması gerekebilir. Bazı hediyeler ise tarifini kelimelere dökemeyeceğiniz anlamlar içerir. Babanız okuduğu kitapların altını çiziyor ve notlar alıyor. Bu en sevdiği aktiviteyi, kendi isminin basılı olduğu özel tasarım kalem ile gerçekleştirmesi, eline her kalem aldığında sizi anımsamasını sağlayacak. Nitekim aklından çıktığınız da söylenemez. Aynı zamanda kişiye özel cüzdan size hala harçlık veren babanızın çok hoşuna gidecek.

Kardeşe Hediye

Kardeş kavramı; arkadaş, sevgili, anne ve baba gibi kavramlardan apayrı yere sahiptir. Kardeş en iyi sırdaş, arkadaş, aile, öğretmen, anne, baba kısacası tüm değerleri içerisinde barındıran tek varlıktır. Evinizin en doğal hallerini bilen, sizi sizden iyi tanıyan kardeşinize hediye seçerken, bu hediyenin esprili olması sizi çocukluğunuza götürecek. İlginç ofis ürünleri olarak ofis hediyesi fikirleri konusunda bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Birçok hediyeye eliniz gitse de sonunda ilginç tasarımlı ofis ürünlerinde, yüzünüzde tebessümle karar kılacağınız kesin.

Ofis Hediyeleri Hangileridir?

Ofis hediyesi olarak düşündüğünüz birçok alternatif arasından kişiye özel ürünleri çok beğeneceksiniz. Kişiye özel ürünlerin tercih edilmesinin sebebi, uzun yıllar saklanabilecek, kullanılabilecek, kendini özel hissettirecek ürünler listesinde yer almasıdır. Masa üzeri setler ofis hediyesi olarak çok şık bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra internet teknolojilerinin geliştiği dönemde, kişiye özel power bank, isim yazılı ajanda set, masa çerçevesi, duvar saati, kişiye özel kol düğmeleri gibi ürünler ofiste ve çalışma hayatında kullanılabilecek hediyelerdendir. Ofis hediyesi; zamanın büyük kısmını ofislerinde geçirenler için çok daha kıymetlidir. Çalışma hayatının stresli ortamında bir an olsun sevdiklerini hatırlamak ona iyi gelecektir.

Kişiye Özel Cüzdan

Kişiye özel ürünler arasında cüzdanlar da yer alır. Kadınların en sevdiği aksesuarı çanta, erkeklerde ise en favori aksesuar cüzdandır. Cüzdanını alışkanlık haline getiren erkekler genellikle çok sık cüzdan değiştirmezler. Bu nedenle alacağınız en değerli hediye, kişiye özel olarak yazılmış şık bir cüzdandır. Kişiye özel eşyalar arasında cüzdan, kemer, kartvizitlik kombinasyonlu takımlar mevcuttur. Suni deri ya da orginal deri ürünler farklı alternatiflerde sizlere sunuluyor. Kol düğmelerinin de yer aldığı setler fiyat olarak oldukça cazip.

Yeni Ofis Hediyesi

Açılan bir ofise, işyerine ya da işe yeni başlayan yakınınıza alacağınız yeni ofis hediyesi aranızdaki yakınlık derecesine bağlıdır. İş arkadaşınız, erkek arkadaşınız ya da sevgiliniz için alacağınız ofis hediyesi farklılık gösterebilir. Özellikle alacağınız hediyeler arasında arkadaşlarınız için tercih edeceğiniz ofis hediyesi muhtemelen daha esprili olacaktır. Birbirinden ilginç ürünler artık ofis hediyeleri arasına da giriş yaptı. Bunun nedeni, herkesin eğlenmeye ihtiyacının olması.

Ciddi iş ortamından sıkılan herkes, daha doğal hallerini bildiği arkadaşına özel hediyeler göndermeyi tercih ediyor. Dilerseniz hazırlayacağınız kocaman sepet içerisinde yeni ofisine gereken tüm ürünleri doldurabilirsiniz. Kahve kupası, kişiye özel kartvizitlik, kişiye özel cüzdan, kişiye özel ajanda, kişiye özel kalem ve daha fazlası. Dilediğiniz birbirinden güzel ve şık ürünlerin arasına, birkaç tane komik ürün koymanız hediye sepetinizi daha renkli hale getirecek.

Yeni ofis hediyenizi daha resmi ilişki kurduğunuz birisine göndermek isterseniz, kişiye özel kalem ya da cüzdan daha amacına uygun bir hediye olacaktır. Hediye seçimlerinde en önemli şey sizin düşüncenizdir. Bunun dışında tercihleriniz ne kadar uygun olursa, o kadar amacına ulaşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.