x

Olay Mahalli Post İt ve Kalem Seti

115,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Olay Mahalli Post İt ve Kalem Seti kimilerini tedirgin edici bir görüntüye sahip olabilir. Belki de amaç budur... Kim bilir?

Olay yeri: Masanızın üstü

Kurban: Kalbine kalem saplanmış bir adam

Suç aleti: Üzerine kan sıçramış beyaz bir kalem

Bu yapışkanlı not kağıtları şakaya gelmez! 300 yapraktan oluşan bu yapışkanlı not kağıtları tehdit mektupları, istifa mektupları ve kara listeler için ideal seçim. Masanızdaki keskin mektup açacağının hemen yanında da etrafınızdakilere gözdağı verecek. Şaka bir yana, bu set işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı göstermenin en eğlenceli yolu olacak.

Çalışma ortamında sıra dışı olmayı seven ve sıra dışı olmakla eğlenen kişiler için yapışkanlı not kağıtlarından ve bir adet kırmızı tükenmez kalemden oluşan ilgi çekici ve tüyler ürpertici bir set... Çalışırken bir çok detayı not alma ihtiyacı duyarız. Bu aldığımız notlar çalışma saatleri içerisinde yapılması gerekenlerin bir listesi olabileceği gibi, çalışma saatleri dışında özel hayatınızla ilgili unutulmaması gereken şeyleri de içerebilir. Siz bu set ile küçük küçük notlarınızı alırken, çevrenizdekilerin acaba bu not kağıtlarına ne yazıyor diye meraklanmasına neden olabilirsiniz. Dahası, bu not kağıtlarıyla yeni tanıştığınız bir iş arkadaşınıza eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Masanızda duran bu ilginç not kağıtlarıyla merak uyandırıcı olacağınız kesin.

Olay Mahalli Post İt ve Kalem Seti Hakkında Bilgiler

  • 300 adet yapışkanlı not kağıdından ve 1 adet kırmızı tükenmez kalemden oluşur.
  • Amerika menşeli Fred markasının orijinal ürünüdür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.