x

Bonsai Masaüstü Kalemlik ve Not Kağıtları

159,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Bir süs bitkisi olan bonsai ağacından esinlenerek tasarlanan Bonsai Masaüstü Kalemlik ve Not Kağıtları, çalışma masanızın üstüne çok şirin bir hava katmanın yanı sıra, çiçek şeklindeki magnetleriyle notlarınızı tutar, altındaki saksı kısmında da kalem, silgi, ataş vb. saklar. Saksı kısmının genişliğini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece bu bölüme silgi, kalem, ataş gibi küçük kırtasiye eşyalarının yanı sıra, cep telefonu gibi daha hacimli eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bununla beraber bir yandan kendinize daha çok çalışma alanı yaratabilir, bir yandan da masanızın daha derli toplu görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ağırlığı ayarlanmış olan bonsai kalemliğin denge problemi yoktur. Ağaç gövdesi kadifemsi bir dokuya sahiptir. Bu doku hem görsel olarak hoş bir görüntü verir hem de dokunması güzel bir yüzey oluşturur. Ürünle beraber gelen 6 adet çiçek şeklinde magnet ile not kağıtlarınızı ağaç gövdesine rahatlıkla tutturabilirsiniz. Not kağıtlarının iki yüzünü de kullanabilir ve çiçek şekilli magnetlerle tutturduğunuz notlarınıza ihtiyacınız olduğu zaman göz atabilirsiniz.

Bonsai Masaüstü Kalemlik ve Not Kağıtları Hakkında Bilgiler

  • Ürün yaklaşık olarak 20,5 cm x 10 cm boyutlarındadır.
  • Kutu boyutu 21 cm x 15 cm x 7 cm'dir.
  • Ürün bir adet bonsai ağacı şeklinde tasarlanmış masaüstü düzenleyici, 6 adet çiçek şeklinde tasarlanmış magnet ve 100 adet not kağıdından oluşmaktadır. Bonsai şekilli masaüstü düzenleyici kısmı kalemlik olarak da kullanılabilir.
  • Qualy markasının orijinal ürünüdür ve Oner tarafından tasarlanmıştır.
  • Ürün ve ambalajı %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.