x

Kelebek Detaylı Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hoş ve aromatik kokusu nedeniyle sıkça tercih edilen lavanta kesesi modelleri, organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz en güzel hediyeliklerdir. Kokusunun kalıcı olması ve oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra şık bir görüntüye sahip olan lavanta kesesi başlı başına saflığın ve doğallığın simgesidir. Örneğin; nikah hediyeliğiniz için tercih ettiğiniz nikah şekeri o gün ya da kısa bir zaman sonra çöpe atılmaktadır. Ancak nikah töreniniz için hazırladığımız lavanta keseleri, diğer nikah hediyeliklerinin aksine uzun süre muhafaza edilmektedir. Gerek hoş kokusu gerek ise güzel görüntüsüyle misafirlerinizin evlerinde rahatça saklayabileceği lavanta kesesini mint yeşili, pembe ve pudra olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renkte tercih edebileceğiniz lavanta keseleriyle en güzel anlarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Kurdelesinde bulunan kelebek detayı ile kullanıldığı her alanda güzel bir görüntü oluşturan lavanta keselerini NadirHediye üzerinden temin edebilirsiniz. Genel olarak 20’li, 40’lı, 60’lı, 80’li ve 100’lü paketler halinde satışa sunulan kelebek detaylı lavanta keselerimizden ihtiyacınız kadar sipariş oluşturabilirsiniz. Tüm kına, düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarda tercih edebileceğiniz lavanta keseleri sayesinde misafirlerinizin evlerine kalıcı anılar bırakabilirsiniz.

Siz de nikah hediyelikleri arayışındaysanız, sunduğumuz 3 renk kelebek detaylı lavanta keselerinden birini tercih edebilirsiniz. Üstelik lavanta kesesi fiyatları konusunda uygun fiyat garantisi sunduğumuz NadirHediye ile haftanın 7 günü 24 saat sipariş oluşturabilirsiniz.

Kelebek Detaylı Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm’dir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Ürün seçimlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için sipariş esnasında kumaş rengini seçmeniz ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.