x

Tül Detaylı Lavanta Kesesi

16,25 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Turuncu ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle üretilen bu lavanta kesesi, zarafetiyle olduğu kadar uygun fiyatıyla da sizleri çok memnun edecek! İster organizasyon sahibi ister davetli olalım, özel günler hepimiz için çok heyecan vericidir. Eğer organizasyon sahibi iseniz, böylesi telaşlı günlerde davetlilerinize sunacağınız hediyelikleri unutmuş olabilir ya da ayrıntılarla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada lavanta kesesi nikâh şekeri ürünlerini tercih edebilirsiniz. En az 20’li paketler halinde sipariş verebileceğiniz hediyelikleriniz mümkün olan en kısa süre içinde özenle hazırlanarak size hızlı bir şekilde teslim edilecektir. 20’li paketler olarak sunulan ürünler uygun fiyatlardan temin edebileceğiniz şekilde fiyatlandırılmıştır. Lavanta kesesi fiyatları sayesinde özel günlerinizde dağıtmak istediğiniz hediyelikleri bütçe dostu fiyatlardan alabilirsiniz. Satın aldığınız hediyelikleri evde, kafede, düğün salonunda ya da farklı bir mekânda düzenlediğiniz organizasyonlarda gönül rahatlığıyla dağıtabilirsiniz.

Turuncu veya beyaz renk tülden üretilen, içinde sadece kuru lavanta çiçeği yer alan, kurdele ile bağlanan ve üzerinde naif taşlar bulunan bu kese görünüş itibarıyla da herkesi kendine hayran bırakacaktır. Lavanta keseleri her türlü konseptle uyumlu olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır.

Kına hediyelikleri olarak da verebileceğiniz bu ürün, içerisindeki mis kokulu lavanta sayesinde uzun ömürlü hediyeliklerdendir. Kız isteme, söz, kına, nişan, düğün ya da nikâh hediyeliği olarak da verebilirsiniz. Misafir sayınıza göre en az 20’li paketlerde satışa sunulan düğün hediyelik ürünlerimizle sizlere güvenilir ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Tül Detaylı Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Üründe tül, kuru lavanta çiçekleri, kurdele ve taş kullanılmıştır.
  • İçinde hakiki Isparta lavantasının kuru çiçekleri bulunmaktadır.
  • Ürün seçimlerinize özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sipariş esnasında tül rengini seçmeniz ve isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.