x

Melek Kanadı Detaylı Lavanta Kesesi

22,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Büyük bir özen ve titizlikle hazırladığımız melek kanadı detaylı lavanta keselerimiz pembe ve mavi renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Hediyelik lavanta kesesi, kumaşının üzerinde bulunan dantel detayıyla oldukça şık ve estetik bir görüntüye sahiptir. Kesenin bağlandığı kurdelenin üzerine eklenen melek kanadı detayı ise hediyeliğe farklı bir tarz katmaktadır. Misafirlerinizin evinin her alanında severek kullanacağı lavanta kesesi modelleri içeriğinde bulunan lavanta ve elyaf karışımı sayesinde kokusunu uzun süre kaybetmemektedir. Bu nedenle hediye ettiğiniz lavanta keseleri uzun yıllar boyunca yatak odasından salona kadar misafirlerinizin evinin her köşesinde kullanılacaktır.

İlk etapta her ne kadar bebek partilerine uygun olarak düşünülse de melek kanadı ve dantel detayı göz önünde bulundurulduğunda kına hediyelikleri arasında da oldukça uygun bir yere sahiptir. Bunun gibi çeşitli organizasyonlar için tercih edebileceğiniz lavanta kesesi hediyelik modellerini dilerseniz söz hediyelikleri olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu konuda tercih tamamen size kalmıştır. Beğendiğiniz melek kanadı detaylı lavanta kesesine NadirHediye üzerinden sahip olabilirsiniz. 20’li paketler halinde satışa sunulan lavanta kesesi fiyatları ise piyasada oldukça uygundur.

Tercihinize göre sipariş oluşturabileceğiniz firmamızda güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Kaliteli malzemelerle hazırladığımız melek kanadı detaylı lavanta kesesi ürünlerimizden %100 memnun kalacaksınız. Tüm lavanta kesesi modellerimiz ve daha fazlası için NadirHediye’yi ziyaret edebilirsiniz.

Melek Kanadı Detaylı Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün boyutları yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm’dir.
  • İçine kuru lavanta çiçeği ve elyaf karışımı konulmuştur.
  • Ürün seçimlerinize göre kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için sipariş esnasında kumaş rengini seçmeniz ve tercih ettiğiniz isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.