x

Zarif Lavanta Kesesi

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Hediye vererek akılda kalıcı olabilirsiniz. Hoş kokulu bir hediye vererek ise hafızalara kazınabilirsiniz. İçerisinde koku vermesi için hakiki Isparta lavantasının kurutulmuş çiçekleri ve dolgunluk vermesi için elyaf bulunan hediyelik lavanta kesesi ile mutlu günlerinizi ilk günkü gibi canlı tutabilirsiniz. Nikâh hediyelikleri konusunda araştırma yapıyorsanız, tercihinizi lavanta keselerinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle bu ürün nişan hediyeliği olarak da tercih edilmektedir. Nasıl ki sevdikleriniz özel günlerinizde sizi yalnız bırakmayarak size unutulmadığınızı hissettiriyorsa, siz de bu hediyelikle onlara aynı hisleri yaşatabilirsiniz. Sevdikleriniz dağıttığınız bu ürünleri evlerinin çeşitli alanlarında kullanacak ve her görüşte sizi hatırlayacaktır.

Lavanta kesesi modelleri bakımından bir hayli zengin kategorimizdeki tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, uygun ürünü satın alarak mis kokusuyla unutulmaz bir hediyeliğe sahip olabilirsiniz. Doğum günü, kız isteme, söz töreni, nişan töreni, kına gecesi, düğün ve nikâh töreni gibi aklınıza gelebilecek pek çok etkinlikte sizlerin yanındayız. NadirHediye’nin özenle tasarlayıp hazırladığı nikah, nişan ve söz hediyelikleri ile en telaşlı günlerinizde stresinizi bir nebze de olsa üzerinizden atabilirsiniz. Düzenlediğiniz etkinlik ne olursa olsun, sevdiklerinizin gönlünü alacak ufak hediyelikler sipariş edebilirsiniz. NadirHediye olarak en temel amacımız hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz anılara öncülük etmek.

NadirHediye üzerinden 24 saat boyunca siparişinizi oluşturabilirsiniz. 8 cm x 12 cm ebadı, krem rengi kumaşı, mor renk şifon kurdelesi ve yine mor renk yapay lavanta dalı ile son derece şık bir görünüme sahip olan bu ürünü minimum 20’li paketler halinde talep edebilirsiniz.

Zarif Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün 8 cm x 12 cm boyutlarındadır.
  • Hakiki Isparta lavantasının kuru çiçekleri ve elyaf karışımı ile doldurulmuştur.
  • Ürün üzerinde mor renkli yapay lavanta dalı kullanılmıştır.
  • Ürün seçimlerinize özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sipariş esnasında isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.