x

Gri Yıldızlı Lavanta Kesesi

18,25 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan ve eşsiz bir kokuya sahip olan lavanta kesesi modelleri en çok tercih edilen hediyeliklerdir. Düğün, nişan, kına, nikah ve gelin hamamı fark etmeksizin tercih edilen ürünlerimiz, misafirlerinizin vazgeçilmezleri olacaktır. Muhteşem kokusu ve görüntüsüyle uzun ömürlü hediyelik lavanta kesesi modellerini tüm organizasyonlarınızda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Gri renkli ve kendinden beyaz yıldız desenli kumaşla hazırladığımız hediyelik ürünümüzle farkınızı yansıtmaktayız. Yapmak isteyeceğiniz tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz lavanta kokularıyla hem mekânın atmosferini değiştirebilir hem de misafirlerinizin evlerine kalıcı kokular hediye edebilirsiniz. Tamamen sağlıklı olan lavanta kesesi nikah şekeri yerine de tercih edilebilmektedir. Farkınızı yansıtan lavanta kesesi modelleri için NadirHediye üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Sunduğumuz lavanta kesesi fiyatları ve güvenli ödeme imkânı sayesinde sektörde lider konumundaki firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde büyümeye devam ettiğimiz firmamızda gri yıldızlı lavanta kesesinden başlayarak hayal ettiğiniz tüm hediyelik keseleri NadirHediye adresimizden bulabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde uzun süre kokularını kaybetmeyen ürünlerimizden siz ve çevreniz memnun kalacaksınız. 20’li paketlerden başlayarak satışa sunulan gri yıldızlı lavanta keselerimizi ister kına hediyelikleri olarak isterseniz diğer organizasyonlarınız için sipariş verebilirsiniz. Farkı birebir gözlemleyeceğiniz modellerimize hayran kalacaksınız.

Gri Yıldızlı Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm boyutlarındadır.
  • İçinde hakiki Isparta lavantasının kuru çiçekleri ve elyaf bulunmaktadır.
  • Ürün seçimlerinize özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sipariş esnasında isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.