x

Çiçekli Çuval Lavanta Kesesi

20,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Lavanta keseleri günümüzde genel olarak nişan hediyeliği amacıyla tercih edilmektedir. Kullanıldığı pek çok organizasyona renk katan bu ürünler, kokusu sayesinde misafirlerinizi mest edecek. Sadece organizasyonlarınızda değil, günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz keseler uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Artık kına gecelerinde de kına hediyelikleri olarak dağıtılan lavanta keseleriyle unutulmaz anların sahibi olabilirsiniz. Sevdiklerinize güzel hediyeler vermek isteyeceğinizi biliyoruz. Onlara hem görünüşü hem de kokusuyla özel bir hediye olacak bu ürünleri söz hediyelikleri olarak da dağıtabilirsiniz. Anılarınız bu şekilde, lavanta kokusu ile daha da canlı bir hale gelecek. Lavanta keseleri, hediyenin en güzel form bulmuş halidir. İçerisindeki taze lavanta kokusu, hediyenin uzun bir süre kullanılmasını sağlar. Sevdiklerinize bütçenizi aşmayacak hediyeler vermek istiyorsanız, bu keseleri tercih edebilirsiniz.

Ürünlerin çiçek detaylı olarak üretilmiş olması da oldukça şık bir ayrıntıdır. Birçok etkinlik için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Artık günümüzde nikâhlarda ve düğünlerde nikâh şekeri yerine nikah hediyelikleri dağıtılmaktadır. Düğün hediyelik ürünleri olarak da dağıtmak isterseniz, 20’li paketler olarak tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimiz son derece kaliteli bir şekilde üretilmektedir. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Bu sebeple dilediğiniz her organizasyonda güvenle kullanabilirsiniz. Davetli sayısına bağlı olarak adedini belirleyebileceğiniz bu ürünleri NadirHediye ile en uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Çiçekli Çuval Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürün yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm boyutlarındadır.
  • İçinde hakiki Isparta lavantasının kuru çiçekleri ve elyaf bulunmaktadır.
  • Ürün seçimlerinize özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sipariş esnasında çiçek rengini seçmeniz ve isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.