x

Çapa Detaylı Lavanta Kesesi

23,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Deniz çapası detayıyla son derece şık olan bu lavanta kesesi, deniz temalı organizasyonlarınız için biçilmiş kaftan! Lavanta kesesi modelleri çeşitli yerlerde kullanılabilmektedir. Gardırobunuzun, konsolunuzun veya valizinizin içine koyabilir ya da arabanıza asabilirsiniz. İçerisinde elyaf ve kurutulmuş lavanta çiçeklerinin bulunduğu bu ürün genel olarak nikâh hediyelikleri olarak dağıtılmaktadır. Kokusunun hoş ve uzun süre kalıcı olması, ürünün çeşitli kullanım alanları olmasını sağlamaktadır.

Söz töreni gibi organizasyonlara sevdiklerini davet etmek ve davete icabet ettikleri için onlara ufak da olsa bir hediye vermek herkesi çok mutlu eder. Bizler bu noktada devreye girerek sizleri böylesi bir günde yalnız bırakmıyor ve sizlere özenle hazırlanan söz hediyelikleri ürünlerini bütçe dostu fiyatlarla sunuyoruz. Standart model olarak üretilen çapa detaylı lavanta kesesi fiyatları bakımından da son derece uygun. Minimum 20’li paket halinde satın alarak sevdiklerinizi bütçenizi yormayacak şekilde mutlu edebilirsiniz. En güzel günlerinizi bizlerden destek alarak daha da güzel hale getirebilirsiniz. Bizler ürünleri sizler için özel olarak hazırlıyor, paketliyor ve en kısa süre içerisinde kargoya teslimatını sağlıyoruz. Ürünlerimiz, NadirHediye kalitesi sayesinde, sizlere sağlam bir şekilde ulaştırılır. Siz de en özel günlerinizi lavanta kokularıyla unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Hediyelik lavanta kesesi ürünleri kişiye özel olarak üretilmektedir. Buna rağmen ürünlerin kısa sürede teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Sizler de bu şık ürünlerden sipariş vermek istiyorsanız, NadirHediye üzerinden hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz.

Çapa Detaylı Lavanta Kesesi Hakkında Bilgi


  • Ürünün ebatları yaklaşık olarak 10 cm x 15 cm’dir.
  • İçinde lavanta ve elyaf karışımı bulunmaktadır.
  • Denizci çapası detayı kokulu taştır.
  • Ürün kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için sipariş esnasında isim kartının numarasını ve isim kartının üzerine yazılacak metni ilgili alanlara yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.