x

Melek Kokulu Taş Nikah Şekeri

27,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İnsanlar hediye verdiklerinde ve aldıklarında çok güzel duygulara kapılır ve bu duygunun hiç bitmemesini isterler. Hediyeleşmek aslında insanlara iyi gelen terapi niteliğinde bir davranıştır. Bu nedenle hediyeleşmek hem hediye alan için hem de hediye veren için oldukça faydalıdır. Gelin ve damat adayları da kültürümüzün önemli bir parçası olan bu davranıştan yola çıkarak sevdiklerine teşekkür mahiyetinde güzel hediyelerini hazır ederler. Nikah şekeri en bilinen şekliyle bazen şeker şeklinde, bazen lavanta kesesi şeklinde, bazen de kokulu taş şeklinde olmaktadır. Son yıllarda sayısı artan alternatifler nedeniyle şeker içeren ürünler klasikleşse dahi, ‘nikah şekeri’ olarak anılan bu kokulu taşlar sevdiklerinize o gün verebileceğiniz en şık hediyedir.

Bu ürünler genel anlamda pek çok açıdan farklıdır. İlk olarak etrafa uzun süre boyunca oldukça hoş bir koku yaymaktadırlar. Bununla birlikte özelleştirilebilir olmaları nedeniyle sipariş esnasında kutu renginden etiket modeline kadar tüm detaylara siz karar verebilirsiniz. Nikah şekeri modelleri için standart bir renk olmadığından, kokulu taşın rengini de siz belirleyebilirsiniz. Ürünü 20 adet ve katları şeklinde çoklu satın alabilirsiniz.

Söz, nişan, kına ve düğün gibi törenlerinizde dağıtabileceğiniz bu ürünü büyük bir özenle hazırlayarak en kısa süre içerisinde adresinize teslim ediyoruz. NadirHediye olarak özel günlerinizin öneminin farkındayız. En sıra dışı hediyeliklerin ve en özel anıların başlangıcını NadirHediye ile yapın.

Melek Kokulu Taş Nikah Şekeri Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu taştır ve sağlığa zararlı maddeler içermez.
  • Kutu 12 cm x 9 cm x 3 cm’dir.
  • Ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilir.
  • Ürün kişiye özel hazırlanmaktadır. Ürünü hazırlayabilmemiz için isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak isimleri belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.