x

İşlemeli Battaniye - Kişiye Özel İsim Nakışlı

285,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kişiye özel isim işlemeli bebek battaniyesi ile bebeğinize unutulmaz bir karşılama hazırlayabilirsiniz. Bebeğiniz dünyaya geldiğinde onu hangi sözlerle karşılamak istersiniz? Bebeğinize ithafen söylemek istediğiniz sözleri bebek battaniyesine işliyoruz. Nakış işlemeli isme özel bebek battaniyesi sizin bize iletmiş olduğunuz yazıyı içerir. Bebeğinize ithafen yazdırdığınız yazı ile değerli bir hale gelecek bu ürün böylelikle uzun yıllar saklamak istediğiniz anlamlı bir hatıraya dönüşecektir.

Değer verdiğiniz bir kişinin dünyaya gelecek olan bir bebeği var ve siz de ona verebileceğiniz duygusal bir hediye düşünüyorsunuz. Nakışlı bebek battaniyesi modelleri bu noktada uygun olabilir. Değer verdiğiniz yakınınız ve onun bebeği için içinizden gelen güzel duygu ve düşüncelerinizi ürünün üzerine yazdırabilirsiniz. Güzel sözlerinizle birleşen işlemeli battaniyeyi hediye ettiğinizde, karşınızdaki kişiyi duygulandıracağından eminiz.

Bebek ile ilgili bir ürün incelediğiniz için aklınızda sorular olabilir. Ürünü incelerken herhangi bir endişeye kapılmanızı istemeyiz. Yerli üretim olan ürün %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiştir ve antialerjiktir. Kanserojen madde içermeyen isimli bebek battaniyesi işlemesinde kullanılan iplikler, yüksek kaliteye sahiptir ve zararlı madde içermezler.

Hangi rengi seviyorsunuz? Ya da bebeğiniz için hangi renk daha uygun olur? Renk seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ürününüz tercihlerinize ve vermiş olduğunuz bilgilere göre hazırlanır. Tüm modellerimizi inceleyip daha sonrasında karar vermek isterseniz, ilgili isme özel bebek battaniyesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İşlemeli Battaniye - Kişiye Özel İsim Nakışlı Hakkında Bilgi


  • %100 pamuklu penye kumaş kullanılmıştır. Yerli üretimdir. Antialerjiktir. Bebeğinizin cildine zararlı herhangi bir madde içermez. Sağlıklıdır.
  • Ürün hazırlığında kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal nakış iplikleridir ve hiçbir kanserojen madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkanabilir. 30°C’yi aşmayan yıkama suyu ile rahatlıkla yıkanabilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütülemeniz önerilir.
  • Üründe kullanılan bir süsleme varsa, cırtcırt ile ürüne sabitlenmiştir. Süslemenin zarar görmemesi için süslemeyi üründen ayrı bir şekilde, elde yıkamanız ya da temizlemeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.