x

Nikah Şekeri Kokulu Sabun

17,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özel günlerinizde özel hediyelikler dağıtmak hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu eder. Her ne kadar o günün heyecanıyla anlaşılmasa da hediyelikler sevdiklerinizi etkileyen güzel ürünlerdir. Söz, nişan ve düğün gibi organizasyonlar genellikle insanlar tarafından oldukça önemsenen ve gelin ve damat tarafından üzerinde iyi düşünülüp planlanması gereken günlerdir. Böylesi günlerde ilk olarak davetlileri düşünmek gerekir. Nikah şekeri olarak tabir edilen ürünleri satın alarak onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Sadece nikah için değil, söz, kına, düğün gibi törenlerde de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kokulu sabun şık olmakla birlikte kullanışlı da bir hediyeliktir. Nikah şekeri modelleri içerisinde sıra dışı bir yere sahiptir. Misafirleriniz hoş kokulu bu sabunu her kullandıklarında sizi hatırlayacaklardır. Kokulu sabunun rengini sipariş esnasında dilediğiniz şekilde değiştirebilir, planladığınız renkte sipariş verebilirsiniz. Bunun yanında sabunun konulacağı kutunun rengini de belirleyebilirsiniz. Kokulu sabun hediyelik olarak alındığından, isim kartı ile gönderilmektedir. Bu isim kartının modeline de siz karar verebilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken isim kartının üzerine yazılmasını istediğiniz isimleri ilgili alana girmek!

Harika kokulu, işlevsellik de barındıran ve taşıması hiç de zor olmayan bu hediyelik, nikahta dağıtılacak hediyeler listesi içerisinde yerini alabilir. NadirHediye olarak ürünün özelleştirilebilir ve işlevsel olmasına gayret ediyoruz. Ürünleri özenle hazırlayıp hızlı bir şekilde göndererek kına, söz, nişan ve nikah gibi törenlerinizde sizlerin yanında oluyor ve mutlu ediyoruz.

Nikah Şekeri Kokulu Sabun Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu sabundur.
  • Kutu boyutları 8 cm x 8 cm x 3 cm’dir.
  • Ürün sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürün kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünün hazırlanabilmesi için kokulu sabun rengini, kutu rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak ismi belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.