x

Teldeki Kuş Temalı Fotoğraf Mandalı

119,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Fotoğraflarınız için dört dörtlük bir tünek... Masanızın dağınıklığı tüylerinizi diken diken mi ediyor? Almış olduğunuz önemli notları bu kargaşada bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? En sevdiğiniz fotoğraflarınızı sıradan çerçevelere koymaktan sıkıldınız mı? İşte karşınızda Teldeki Kuş Temalı Fotoğraf Mandalı! Fotoğraflarınızı, notlarınızı, biletlerinizi vb. asmanın en eğlenceli ve kolay yollarından bir tanesi. Teldeki Kuş Temalı Fotoğraf Mandalı, sekiz adet siyah kuştan ve tünemeleri için 90 cm'lik bir askı ipinden oluşuyor.

Bir mekanı size özel ve size ait kılan şey, o mekana yansıttığınız dekorasyon zevkinizdir. Ve tabii ki sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz fotoğraflar... Bu mekan eviniz, yurt odanız veya ofisiniz olabilir. Her baktığınızda sizi o mutlu anlara alıp götüren fotoğraflarınız için fotoğraf çerçeveleri çok klasik ve sıkıcı kaçıyorsa ya da standart ahşap fotoğraf mandalları yerine sıra dışı dekorasyon zevkinizi yansıtan ve daha çarpıcı bir şeyler arayışı içindeyseniz, bu ürün aradığınız şey olabilir. Hem duvarınızda hem de iki raptiye yardımıyla mantar panonuzda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ataşlara fotoğraflarınızın yanı sıra önemli notlarınızı veya yaşam felsefenizi ifade eden sözleri de tutturabilirsiniz.

Teldeki Kuş Temalı Fotoğraf Mandalı Hakkında Bilgiler

  • Fred markasının orijinal ürünüdür ve Fred'in tasarım ekibinden Jorine Oosterhoff tarafından tasarlanmıştır.
  • Ürün, 8 adet kuş figürlü ataştan ve 90 cm uzunluğunda askı ipinden oluşmaktadır. Kuş figürlü ataşların her biri yaklaşık 6 cm yüksekliğindedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.