x

Balık Şekilli Ataş Seti

109,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Çalışma ortamınıza denizden bir esinti getiren yeni ataş setiniz, balık şeklinde tasarlandı ve bu balıklar özel sardalya konservesi kutusunda geliyor. Üstelik Balık Şekilli Ataş Seti kutusu açıldıktan sonra da tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunları duyunca burnunuza balık kokusunun geldiğine eminiz. Hiç endişe etmeyin! Kokmayan bu Balık Şekilli Ataş Seti masanıza neşe katacak.

Çalıştığınız masanızda düzenli olmak ve çalışmalarınızı düzenli olarak sürdürmek sizin için önemliyse, bir ataş setine mutlaka sahip olmalısınız. Ataşlar pek akla gelmeyen ama masanızda bulunması halinde çok işe yarayan faydalı yardımcıların başında gelir. Balık şeklinde tasarlanan ataşlar yapmış olduğunuz bir okumaya ve gözden geçirdiğiniz bir projeye ara verdiğinizde kaldığınız yeri unutmamanızı sağlayan bir ayraç olarak da kullanılabilir. Arkasında kırışmayan ve muntazam şekilde duran kağıtlar bırakacak olan bu ataşlar işinizi çok kolaylaştıracaktır. Konserve kutusunun içerisinde 30 adet balık şekilli ataş bulunur. Ataşlar su yeşili ve mavi olmak üzere iki farklı renge sahiptir.

Deniz aşığıysanız ya da balık burcu insanıysanız bu ataş seti tam size göre olabilir. Arkadaşlarınıza hediye etmek için de değerlendirebileceğiniz bu eğlenceli balık ataşlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Balık Şekilli Ataş Seti Hakkında Bilgiler

  • Balık şeklindeki ataşların konulduğu sardalya konservesi şeklindeki kutunun boyutu 10 cm x 6 cm x 2,6 cm'dir.
  • Her bir ataş yaklaşık olarak 5 cm x 2 cm boyutlarındadır.
  • Kutu içerisinde 30 adet balık şeklinde tasarlanmış ataş bulunur. Bunların 15 adedi su yeşili ve 15 adedi mavi renklidir.
  • Monkey Business markasının orijinal ürünüdür ve OTOTO Design tarafından tasarlanmıştır.
  • Oyuncak değildir ve 3 yaş altı için kullanımı uygun değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.