x

İsme Özel Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel olarak tasarladığımız bebek tulumlarına nakışla bebeğinizin ismini işliyoruz. Bebeğiniz için isme özel bebek tulumu ürünlerimizde öncelikli olarak farklılık hedefliyoruz. En özel günde daha farklı olabilecek ürünler ile bebeğinize sıcak bir merhaba diyeceksiniz.

İsme Özel Bebek Tulumu Kullanım Yerleri


İsme özel olarak işlediğimiz bebek tulumlarını dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz şekilde üretmiş bulunmaktayız. Yeni doğan ürünlerimiz dışında, 3-6 aylık bebek tulumlarımız da mevcuttur.

İsme özel bebek tulumlarını;

 • Hastane çıkışı için,
 • Doğum öncesi,
 • Doğum sonrası,
 • Diş buğdayı için,
 • Kırk uçurması için,
 • Baby shower için satın alabilirsiniz.

Tüm özel anlarda kullanılmak üzere tasarladığımız işlemeli ürünlerimiz, sizlere en iyi anlarınızda eşlik edecek.

Hastane Çıkışında İsme Özel Bebek Tulumu


Hastane çıkışında bebeğinizi evinize götürmek için yapacağınız hazırlıkta her zaman yanınızdayız. İlk kez evinize götüreceğiniz, evinizin en tatlı bireyini en iyi şekilde giydirmeniz önemlidir. İsim işlemeli tulumda istediğiniz renkleri seçerek, bebeğinizin adına özel bir renk oluşturabilirsiniz.

Doğum Öncesi İsme Özel Bebek Tulumu


Doğum öncesinde bebeğinize özel hazırlık yapmaya başlıyorsunuz. Hazırlıklarınızın içerisinde muhakkak tulum, bere ve eldiven olmalıdır. Bebeğinizin dünyaya gelmesi ile hazırladığınız isme özel bebek tulumu ile doğum zamanı stresi yaşamayacaksınız.

Doğum Sonrası İsme Özel Tulum


Doğum sonrasında, genellikle hastane çıkışında ihtiyaç duyulan tulum setlerinin kullanılması kullanışlılık özelliğini gösterir. Evde ya da doktor muayenelerinde de kullanılabilecek, evinize gelen misafirlere özel karşılama için bebeğinize özel hazırladığımız isme özel bebek tulumu çok amaçlıdır.

İsme Özel Bebek Tulumu Özellikleri


Kişiye özel ürünler arasında yer alan isme özel bebek tulumu ürünlerimiz bebeklerin cildine tam uyumlu bir kalitededir. İsme özel bebek tulumlarında kullandığımız nakış ipliklerinde en farklı renkleri tercih etme imkânı sunuyoruz. Özellikleri arasında olması gereken bir diğer özellik ise yumuşak bir dokuya sahip olmasıdır. Özel bebek kıyafetleri ile bebeğinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Hatıra olarak saklayabileceğiniz kaliteli nakış ipliklerimiz ile bebeğinize özel bir anıyı saklayabileceksiniz. Takım içerisinde gerekli tüm parçalar mevcuttur.

İsme Özel Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


 • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
 • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
 • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.