x

Kelebekli Kokulu Taş Nikah Şekeri

18,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
En mutlu gününüzde sevdiklerinizle mutluluğunuzun yanı sıra en unutulmaz hediyeleri de paylaşmak istemez misiniz? Pek çok detayı planladığınız düğün organizasyonunuzda her şeyin eksiksiz olmasını istersiniz. Heyecanınıza ortak olan yüzlerce insana teşekkür etmemek elbette olmaz. Özenle tasarlanıp hazırlanan ancak isminde geçen ‘şeker’ kelimesinin aksine şeker içermeyen bu nikah şekeri misafirlerinizin gözdesi olacak. Sizin için böylesine özel bir günde sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu hediyelik harika bir anı olarak saklanacak. Bu nedenle kokulu taş hediyeliği satın alarak bu durumu en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Nikah şekeri modelleri sayısı özellikle son yıllarda ciddi bir biçimde arttı. Organizasyon şirketleri birbirinden farklı ve şık etkinlikler planlarken, bu gibi ayrıntıları da gelin ve damadın düşünmesi gerekiyor. Misafirlerinize unutulmaz bir anı bırakmak adına hediyelik armağan etmek için mis kokulu taş modelleri her zaman için iyi alternatiflerden birisi olacaktır.

Özellikle zarif bir hediyelik arayışında olanların imdadına yetişen kelebek figürlü bu üründe kullanılan renkleri satın alım sırasında değiştirerek özelleştirme imkanına sahipsiniz. Gerek kokulu taşın gerek kutunun rengini ve ayrıca isim kartı modelini ürün sayfasında sunulan seçenekler arasından seçebilir ve böylece tasarımı tamamen size ait bir hediyeliğe sahip olabilirsiniz. Gelin ve damadın isimleri de nikahta dağıtılacak hediyeler üzerinde yer almalıdır. Bunun için de tek yapmanız gereken ilgili alana bu bilgileri girmek.

NadirHediye olarak özel hediyelerin öneminin bilinci ve oluşturduğumuz zarif tasarımlarla her zaman yanınızda ve elinizin altındayız.

Kelebekli Kokulu Taş Nikah Şekeri Hakkında Bilgi


  • Ürün kokulu taştır.
  • Üretimde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır.
  • Ürün kutusunun ölçüleri 9 cm x 9 cm x 3 cm’dir.
  • Sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir.
  • Ürün kişiye özel olarak, tercihleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Hazırlanabilmesi için kokulu taş rengini, kutu rengini, süsleme rengini ve isim kartı modelini seçmeniz ve ilgili alana isim kartı üzerine yazılacak isimleri belirtmeniz gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.