Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tayland menşeli ödüllü bir marka olan Qualy, ev aksesuarları, mutfak eşyaları, kırtasiye ve evcil hayvan ürünleri tasarlar ve üretir. Qualy’nin ilginç ancak işlevsel ürünleri, yalnızca iç mekanınızı vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda çevre bilinci mesajı da verir.

Mükemmel ürün kalitesini ve yaratıcı tasarımı mizah anlayışıyla bir araya getiren Qualy, doğadan ilham alan, çok sevilen ve evdeki işlevleriyle ön plana çıkan ödüllü ürünler ortaya koyar. Bununla birlikte çevreye duyarlı bir sosyal mesaj da verir. Ürünlerinden bazıları bir hikâye anlatırken, Qualy’nin tüm ürün ve ambalajları geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir. Ürün ambalajlarında kullanılan kâğıt, geri dönüştürülmüş kâğıttır.

Qualy ürünleri Avrupa da dahil olmak üzere tüm dünyada satılmaktadır. Bu da Qualy ürünlerinin katı gıda güvenliği ve kalite testlerinden başarıyla geçtiği anlamına gelir. Örneğin mutfak gereçlerinin üretiminde kullanılan plastik, gıdada kullanıma uygunluğu yetkili makamlarca onaylanmış plastiktir.

Qualy’nin havlu askısı seti, buzdolabı magnet seti, anahtar askısı seti ve ayakkabı çekeceği gibi tasarım ürünleri, ev dekorasyona düşkün olan ve evinde sıra dışı ürünler kullanmayı tercih edenlerin yanı sıra, doğaya saygılı ilginç hediyeler arayanların ilk tercihlerinden biridir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.