Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

1994 yılında endüstriyel tasarımcı Oded Friedland tarafından kurulan ve bir aile işletmesi olan Monkey Business, İsrail merkezli bir ürün tasarım stüdyosudur. Monkey Business, 2005'ten bu yana OTOTO Design ve Peleg Design gibi diğer tasarım stüdyolarının yanı sıra, yetenekli yerel tasarımcılar ile iş birliği yaparak özgün fikirleri görünüm ve işlevsellik ile birleştiriyor ve sıradan şeylere sıra dışılık katarak en uygun fiyatlarla tasarım meraklılarına sunuyor.

Monkey Business, günlük hayatımızda kullandığımız küçük şeylere ışık tutuyor ve böylece onları yeni bir bakış açısıyla görmemizi sağlıyor. İnsanların ev ve ofislerine güzellik ve özgünlük katmayı ve yaşam alanlarını bir gülümsemeyle düzenlemelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Ürün yelpazesinde ataş seti, şişe tutucu ve çay demleme aparatı da bulunan Monkey Business’ın ürünleri uygun fiyatlı ancak ustaca tasarlanmış, eğlenceli, pratik, kullanışlı ve dayanıklı ürünler ve günlük ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmış. Monkey Business gerçekten yenilikçi ilginç hediyeler ve eşyalar sunmak için İsrail'in önde gelen ürün tasarımcılarıyla iş birliği yapıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.