Başaklı Bebek Yastığı Modeli

Fiyat
:
69,90 TL
Kargolama Tarihi
:
27.10.2020
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • İsimli takı yastığı olarak tercih edebileceğiniz başaklı bebek yastığı modeli hem sizin hem de misafirlerinizin çok hoşunuza gidecek. Ürünler bebeklere özel olarak hazırlanmaktadır. Özel tasarım olan bu yastık genellikle erkek bebekler için tercih edilse bile, nakış ipliği renkleri değiştirilerek kız bebeklere uyarlanabilmektedir. Bebeğinizin başucunda bulunması gereken bu yastık, doğum sonrası sizi ve bebeğinizi ziyarete gelenlerin takılarını takabilmeleri açısından da son derece faydalı olacaktır. Aslında bu yastığı hediyelik alanı olarak da düşünebilirsiniz. Bebeğinize takılabilecek olan takı, para vb. hediyelerin kaybolmaması ve bir arada olması için bebek dekoratif yastık modelini kullanabilirsiniz. Bu ürün, sizin işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

  Bebeğin isminin etrafına işlenen başaklı bebek yastığı modeli son derece modern bir görünümdedir. Yastığın sağ ve sol tarafının ponponlu olması da göze hoş gelmektedir. Ürün görselinde Burak bebek için lacivert ve açık gri renkler tercih edilmiştir. Fakat bu modeli dilerseniz kız bebeğiniz için de tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin ileride de kullanabileceği bu ürünün rengine siz karar verebilirsiniz. İleride bebeğinize güzel bir anı bırakmak için bu yastık tam size göre!

  Altın yastığı olarak tercih edilen ürünün arkası çıkarılabilir formdadır. Bu sayede ürün kirlendiğinde ya da yıkamak istediğinizde kılıfı çıkartıp yıkayabilirsiniz. Yıkama sırasında ürün hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. NadirHediye üzerinden sipariş edeceğiniz bu ürünü makinede ya da elinizde yıkayabilirsiniz. Yüzde 100 pamuklu kumaştan üretilen yastıkların bebeğinize hiçbir zararı bulunmamaktadır.

  Başaklı Bebek Yastığı Modeli Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm‘dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık kılıfı ve boncuk elyafla doldurulmuş iç yastık olarak 2 parçadan oluşur. Nakışlı yastık kılıfı duck kumaşından dikilmiştir.
  • Yastık, nakışı yapılmış, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastık kenarlarına, yastık kumaşıyla uyumlu renkte ponpon kullanılmaktadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri yüksek kaliteli ipliklerdir ve bebeğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.