x

Ayıcıklı Bebek Yastık Modeli

315,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Dekoratif bebek yastığı ve takı yastığı olarak kullanılan ayıcıklı bebek yastık modelini ister kız ister erkek bebeğiniz için satın alabilirsiniz. Ürünün üzerinde bulunan sempatik küçük ayıcık hem bebeğinizin hem de misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir. Sağ ve sol tarafında minik ponponların olması göze son derece hoş gözükmektedir. Ürünün sol üst kısmına bebeğinizin ismi nakışla işlenmektedir. Bebeğinizin isminin işleneceği nakış ipliğinin rengini de siz seçmektesiniz.

Bu yastığı ister bebeğinizin doğumundan sonra altın yastığı olarak ister bebeğinizin odasında dekorasyonu tamamlayıcı bir öğe olarak kullanabilirsiniz. İsimli takı yastığı olarak üretilen bu ürün, sizin isteklerinize göre şekillenmektedir. Dilerseniz bebeğiniz için farklı bir modele sahip takı yastığı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ürünü hem bebeğinize takı takmak için ziyaret eden misafirlerinize kolaylık sağlamak için hem de bebeğinizin odasına dekor için kullanabilirsiniz. Her iki durumda da bebek yastığı modellerini kullanabilirsiniz. Bebek yastığının %100 pamuklu kumaştan üretiliyor olması bebeğiniz için son derece önemlidir. Ürünün boyutları 35 * 35 cm’dir. İdeal boyutta olması, ürünün ne kadar kullanışlı olduğunu da göstermektedir. Kaliteli ipliklerle işleniyor olması da büyük bir avantajdır!

NadirHediye üzerinden ayıcıklı bebek yastığını sipariş edebilirsiniz. Ayıcıklı yastık modeli kız ve erkek bebek fark etmeksizin tüm bebekler için tercih edilmektedir. Siparişinizi oluştururken bebeğinizin ismini belirtmeniz ve nakış ipliği rengine karar vermeniz yeterli olacaktır.

Ayıcıklı Bebek Yastık Modeli Hakkında Bilgi


  • Ürün boyutları 35 x 35 cm‘dir.
  • Yastık kılıfı çıkarılabilirdir. Yastık kılıfı ve boncuk elyafla doldurulmuş iç yastık olarak 2 parçadan oluşur. Nakışlı yastık kılıfı duck kumaşından dikilmiştir.
  • Yastık, nakışı yapılmış, içi dolu ve kullanıma hazır bir şekilde kargolanmaktadır.
  • Yastık kenarlarına, yastık kumaşıyla uyumlu renkte ponpon kullanılmaktadır.
  • Kullanılan nakış iplikleri yüksek kaliteli ipliklerdir ve bebeğiniz için zararlı olabilecek herhangi bir madde içermez.
  • Nakış işlenen kılıfı çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.