x

Melek Kanatlı Tulum

Yeni doğan bebekler için isimli bebek tulumu son yıllarda oldukça yoğun ilgi görüyor. Şık tasarımı, isme özel nakışlı modeller hem dikkat çekici hem de bebeğinizin fotoğraflarını daha da anlamlı kılmaktadır. Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan anneler bu tarz tasarımlara ayrı bir ilgi göstermektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamız tüm annelerin ve anne adaylarının ihtiyacına cevap veriyor.

Şirin Melek Kanatlı Tulum

Gösterişli, zarif melek kanatlı tulum takımı arayan annelerin yanında, yeni doğan bebekler için hediye arayanlara mükemmel bir seçenek sunuyoruz. Sırtında aplike kumaştan üretilmiş melek kanadı olan ürün, bebeğin cildini tahriş etmeyen kaliteli kumaştan yapılmıştır. Kız ya da erkek bebeklere özel olarak tasarlanan melek kanatlı tulum üç parçadan oluşmaktadır. Tulum, eldiven ve bereden oluşan ürün tam bir yeni doğan takımıdır. Böylece eldiven ya da bere almak için ayrıca zahmete girmenize gerek kalmıyor.

İsimli Melek Kanatlı Tulum

Bebeğinize özel bir tasarım arıyorsanız bebek tulum seti tam size göre. Ürün arkasında bulunan kanadın altına bebeğinizin ismini yazıyoruz. Aynı zamanda hediye etmek için de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kız olsun erkek olsun bebeğin ismi tulumun arkasına nakışla işleniyor. Nakışın rengini isterseniz kendiniz tercih edebilirsiniz isterseniz de deneyimli ellere bırakabilirsiniz. Farklı beden seçeneklerine sahip isimli melek kanatlı tulum için özel tasarımlarımızı sitemizde inceleyebilirsiniz. Birbirinden kaliteli modellerimiz görseldekiler ile birebir aynıdır.

Özel Nakışlı Bebek Tulumu Seti

Özel tasarım, nakışlı ve melek kanatlı bebek tulumu setinde aradığınız her parçayı bulabilirsiniz.

Özel nakışlı bebek tulumu setinin özellikleri şu şekildedir;

  • Set içerisinde tulum, bere ve eldiven bulunmaktadır.
  • Ürün %100 pamuklu ve yerlidir. Penye kumaş ile imal edilmiş olup kanserojen madde içermez.
  • Tulum çıtçıtları antialerjiktir
  • Makinede yıkamaya uygundur. 30 derecenin üstündeki sıcaklıklarda yıkanması önerilmez.
  • Nakış iplikleri kaliteli ve ithal ipliklerdir.
  • Tersinden ütüleme yapmaya uygundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.