x

Lohusa Terliği

Yeni bebek doğumlarından sonra bebeğin sağlığı kadar annenin sağlığı da önemlidir. Doğum sonrası anne lohusalık dönemi geçirir ve bu dönemde, her türlü sağlık konusunda dikkatli olmak önemlidir. Anneyi ödüllendirmek için arkadaşları ya da yakın aile bireyleri, çeşitli hediyelik ürünler seçmeye çalışırlar. Anne için lohusa terliği şık görünüm sağlayan ve memnuniyet verici hediyelerden birisidir.

Lohusa Seti

Yeni doğan bebek organizasyonları için hastane odası ya da bebek görme için hediyelik ürünler seçilmektedir. Anne için lohusa setleri özel olarak hazırlanmıştır. Bu setler içerisinde, lohusa anneler için terlik, taç gibi ürünler yer almaktadır. Hediyelik ürünler seçilirken, kullanımına ve göze hitap etmesine özen gösteriliyor. Sitemizin, bebek için nakışlı ürünler bölümünde, lohusa hediye çeşitlerini de bulabiliyorsunuz.

Doğum Hediyeleri

Yeni doğumlardan sonra anneler, hastane odası, bebek görme organizasyonlarında, bebekleri ve yakınları ile fotoğraf çekilmek istemektedir. Bu fotoğraf çekimlerinde, anne lohusalık için özel hazırlanmış olan ve kendisine hediye edilen lohusa tacı ve terliğini giyerek güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Terlik ve taç seçimlerinde, annenin zevkine göre renk ve desenler seçilebilirken, bebeğin cinsiyetine göre renk seçimi yapılabilmektedir.

Terlik Modelleri

Anne adayları için alınabilecek en güzel hediyelerden birisi olan lohusa seti içerisinde yer alan terliklerdir. Terlik modelleri seçimini, özel tasarımlar arasından seçebiliyorsunuz. Sitemizde yer alan modeller arasında seçim yaptığınızda, terlik üzerindeki aksesuarların renklerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Terlik modeli seçtikten sonra sipariş sayfasında, terlik numarası, aksesuar şekilleri ve renklerini belirleyerek siparişlerinizi oluşturabiliyorsunuz. Terlik modellerinde kullanılan malzemeler sağlık açısından herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

Lohusa Terlik Setleri

Anne adaylarını sevindirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanan hediyelik ürünler arasında, lohusalık dönemine özel terlik setleri bulunmaktadır. Terlik setleri içerisinde, bir çift, kalın ve yumuşak tabanlı kumaş terlik ve taç çeşitlerinden bir adet yer almaktadır. Hediye satın almak isteyenler, terlik ve taç modellerini özel olarak seçebiliyorlar. Siparişlerin hazırlanabilmesi için terlik numarası, üzerindeki desen ve aksesuar için renk seçimi gibi işlemlerin yapılması gerekiyor. Siparişlerde hata olmaması için kullanıcılar, girdikleri bilgilerin doğru olduğunu onaylamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.