x

Yıldızlı Bebek Tulumu - İsme Özel Tulum

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
İsme özel bebek tulumu, pembe ve gri renklerin uyumuyla göz alıcı bir tasarıma sahip, bebeğinizin ismiyle kişiselleştirilmiş çok kullanışlı bir bebek kıyafetidir. Kız bebekler için hazırlanmış olan isimli tulum takımının süsleme konusunda abartısız görünümü, bebeğinizin sade güzelliğini ön plana çıkarmak için düşünülmüştür. Yıldız figürü bir yeniliğin doğuşunu sembolize eder. Yeni bir hayata gözlerini açan bebeğinizle çok uyumlu olacak bu yıldız figürü bebeksi çizgilerle tasarlanıp nakış işlemesiyle setin üzerine aktarılmıştır. Bebeğinizin isminin de nakış işlemesi yapılarak ürüne eklenmesiyle son derece manalı hale gelen ürün, bebeğinizin yeni başladığı hayatında giyeceği ilk kıyafet olabilir.

Kendi bebeğiniz için sipariş verebileceğiniz bu seti aynı zamanda bebek bekleyen bir yakınınıza sürpriz yapmak için de değerlendirebilirsiniz. Çok güzel bir yeni doğan bebek hediyesi olan yenidoğan tulum takımı bebek bekleyen müstakbel anneyi çok mutlu edecektir.

İsimli bebek tulumu 3 parçadan oluşur. Ürün görsellerinde bu parçaları inceleyebilirsiniz. Bu ürün boyundan başlayarak ayak bileklerine kadar çıtçıtlıdır. Bu da kullanım kolaylığı sağlar. Bebekler hayatlarına devam ederken sık sık kıyafet değiştirmeleri gerekir. Kıyafet değiştirmeseler bile altlarının değiştirilmesi gerekir. Bu gibi gereksinimleri yerine getirirken çıtçıtlar hem sizin hem de bebeğinizin rahat etmesini sağlar.

Bebek tulum modelleri üretilirken tercih edilen pamuklu kumaş en konforlu kıyafeti hazırlamak içindir. Esnek ve yumuşak kumaş dokusu bebeğiniz için konforlu olacaktır.

Alternatif tulum takımlarımızı incelemek isterseniz, isimli tulum setleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Linki tıklamanız halinde ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Sete ek olarak isimli battaniye ve isme özel takı yastığı ürünleri de mevcuttur. İncelemek isterseniz, ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Yıldızlı Bebek Tulumu - İsme Özel Tulum Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.