x

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Tavşan figürü bebek ürünlerinde en fazla tercih edilen, bebeklerin en sevdiği hayvan figürleri arasında yer alır. Bebeklerin dünyasında hayvanlar âleminin önemi büyüktür. Bebek ürünlerinde sıklıkla kullanılan tavşan figürünü sizlere özel olarak nakışla işliyoruz. Yıkamaya uygun ve ömürlük saklanabilme yapısıyla nakış işlemeyi ürünlerimizde tercih ediyoruz. Bebeğinizin kokusunu yıllarca saklayabilecek, baktıkça isimli tulumunu öpüp koklayacaksınız. Hızla büyüyen bebeğinizden kalacak en güzel hatıra tavşan bebek tulumu olacaktır.

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumu Hediye Edilir Mi?


Sevdiklerinizin en mutlu gününe ortak olmak adına yeni doğan bebeğe alınacak en anlamlı hediyeler arasında isme özel tavşan bebek tulumu olacaktır. Hediye almak istediğiniz bebeğin ismini ve dilediğiniz rengi seçerek, mutlu anlara en yakışan hediyeyi sunmuş olursunuz.

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumu Özellikleri


Tavşan işlemeli tulumlarımız kaliteli kumaş, nakış iplikleri ve bebeğinize uygun standart ölçülerde sunuluyor. Özenle işlenmiş olan tavşan figürümüz, görenlerin yüzünü güldürecek. Bebeğinizin tavşan figürü olan bir tulum içerisinde görülmesi oldukça tatlı bir görsel yaratacak. Doğum sırasında hatıra amaçlı çekilen fotoğraflarda muhteşem bir duruş sergileyecek.

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumları İçerisinde Bulunan Parçalar


Nakışlı modeller her zaman tercih edilir. Baskılardan daha dayanıklı olması ile uzun ömürlü yapısı tercih sebebidir. Bu nedenle bebek ürünlerinde, yeni doğan ürünlerinde öncelik saklanabilir olmasıdır. İsim ve tavşan figürünü nakış olarak işliyoruz, uzun yıllar saklamanız için muhteşem bir hatıra üretiyoruz.

Tavşan nakışlı bebek tulumu parçaları;

  • Tavşan ve isim nakışlı bebek tulumu
  • İsim nakışlı bere
  • Eldiven

İsim ve tavşan figürünü tavşan bebek tulumu nakışı olarak işliyoruz, uzun yıllar saklamanız için muhteşem bir hatıra üretiyoruz. Üstelik dilediğiniz renklerde sizlere sunuyoruz.

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumlarında Nakış İşleme Bölümleri


Nakış işlemelerini bebeğinizin minik göğsünün bir tarafında, en tatlı sırtında ve öpmeye doyamayacağınız başında beresinin üzerinde olacak şekilde yapıyoruz. Doğduğu andan itibaren zaten sevimli olan bebeğinizde bu takım harika bir duruş sağlayacak.

Tavşan Nakışlı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi

  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.