x

Sihirli İp Şişe Tutucu

225,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Bir illüzyon gösterisini andıran tasarımıyla oldukça sıra dışı gözüken Sihirli İp Şişe Tutucu şarap şişelerinizin öylece havada durmasını sağlayacak. İlk kez görüldüğünde "böyle bir şey nasıl mümkün olabilir?" sorusu akla geleceğinden misafirlerinizin şaşkınlıkla bu şişeyi izleyecekleri muhakkak. Boynuna geçirilmiş kement ip ile bir hint sihiri görüntüsü demir üzerine giydirilmiş ip ile sağlanmıştır ve sadece bundan ibarettir. Tabii bunu sadece sizin biliyor olmanız illüzyonun bozulmamasını sağlayacaktır.

Şarap sever biriyseniz sahip olduğunuz şarap koleksiyonunuz içerisindeki en beğendiğiniz şarabı bu şişe tutucu ile sergileyebilirsiniz. Evinizin herhangi bir yerinde çok zarif duracak olan bu sihirli ip ev dekorasyonunuza hem sıra dışı hem de şık bir katkı sağlayacaktır.

Tabii ki bu sihirli ipi sadece şarap şişeleriyle kullanmak zorunda değilsiniz. Standart boyutlardaki tüm şişelerle birlikte kullanılabilir. Basit bir denge prensibiyle havada duran şişeleriniz mutfağınıza, ofisinize ya da çalışma odanıza farklı bir hava katabilir.

İster kadın ister erkek olsun, şarap seven bir arkadaşınız varsa hem işlevsel hem de dekoratif bir obje olan bu ilginç hediyeyi çok beğeneceğine emin olabilirsiniz.

Sihirli İp Şişe Tutucu Hakkında Bilgiler

  • Ürün yaklaşık 40 cm uzunluğunda ve 20 cm yüksekliğindedir.
  • Kutu boyutu yaklaşık 33 cm  x 17 cm x 13 cm ölçülerindedir.
  • Krom kaplamalı demir üzerine beyaz renkli ip giydirilerek hazırlanmaktadır.
  • Monkey Business markasının orijinal ürünüdür ve Peleg Design tarafından tasarlanmıştır.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.