x

Makara Şeklinde Kablo Toplayıcı

49,90 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Daha düzenli olmak için sar, sar, sar makara! Sıradan bir iplik makarası gibi gözüken Makara Şeklinde Kablo Toplayıcı, günümüz yaşam tarzı ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlandı. Kablo karmaşasını önlemek için yapmanız gereken tek şey kulaklık kablonuzu bu makaraya sarmak ve sağ ve sol kulaklıklarınızı makaranın içine yerleştirmek.

Kullandığımız telefonlar ve telefonlara taktığımız kulaklıklar artık hayatımızın bir parçası. Kullanmadığımız zamanlarda telefonumuzun yeri bellidir. Telefonumuzu bazen çantamızda bazen ise cebimizde taşıyabiliriz. Peki ya kulaklıklarımızın durumu ne olacak? Bu noktada bu makara size yardımcı olabilir. Kullanmadığınız zamanlarda kulaklığınızın kablosunu rahatlıkla sarabileceğiniz ve kulaklıklarınızı da içine yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kulaklık kablonuzun yaratacağı kargaşayı önlediği gibi, kulaklıklarınızı da uzun süre bozulmadan kullanmanıza imkan veren bu kablo düzenleyici, hayatınızı kolaylaştıran ve hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ilginç bir araç olabilir.

Makaranın yanlarında bulunan çentikler sayesinde kulaklığınızı kullanırken sarkan fazla kablonun sarılı bir şekilde durmasını sağlar ve size rahat hareket imkanı tanır. Çok yönlü özelliği sayesinde kulaklığınızı makara kablo toplayıcısından hiç ayırmadan kullanabilirsiniz.

Makara Şeklinde Kablo Toplayıcı Hakkında Bilgiler

  • Ürün yaklaşık olarak 5,5 cm x 4 cm ölçülerindedir.
  • Ambalaj boyutu 12 cm x 5 cm'dir.
  • %100 silikon malzemeden üretilmiştir. Yumuşaktır, kolayca kavranır ve dayanıklıdır.
  • Amerika menşeli Fred markasının orijinal ürünüdür ve Donald Corey tarafından tasarlanmıştır.
  • Dikkat! Oyuncak değildir. Lütfen çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza edin.
  • * Ürüne kulaklık dahil değildir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.