x

Minik Sincap Buzdolabı Magnet Seti

89,90 TL
Renk Seçimi
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Minik Sincap Buzdolabı Magnet Seti, mutfağınıza renk katacak en sıra dışı yardımcınız olabilir. Buzdolabına sabitlenmeyi bekleyen bir çok şey mutfak tezgahınızda öylece duruyor... Fotoğraflar, alacak listeleri, beslenme çantasında bulunması gerekenler, tarifler, ödenmesi gereken faturalar, kredi kartı ekstreleri... Bu minik sincap, buzdolabına sabitlemek istediğiniz her ne varsa güçlü mıknatıslarıyla size yardımcı olacaktır.

Bu minik sincap yuvasından hiç ayrılmıyor ve meşe palamutlarının başında bekliyor. İçgüdüsel olarak yemekleri korumak istediği için bu onu biraz agresif yapabilir. Hiç endişe etmeyin! Gözü gibi baktığı meşe palamutlarını sizinle paylaşmak için bir an bile düşünmeyecektir. Küçük meşe palamutlarını not tutturucu olarak kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken metalik veya mıknatıslı bir yüzeye aldığınız notları bu meşe palamutlarıyla tutturmak...

Mutfakta, banyoda, okulda, işletmenizde... İstediğiniz tüm mekanlarda kullanabileceğiniz bu magnet seti, bulunduğu ortama renk ve neşe katacaktır. Hem notlarınızı derli toplu tutacak hem de bulunduğu ortamda fark yaratacak. Magnet ihtiyacınız olduğu anlarda hiç çekinmeden meşe palamutlarını sizinle paylaşacak olan bu sincap sayesinde fotoğraflarınızı veya notlarınızı kolayca düzenleyebilir, düzenlediğiniz notlarınıza istediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Bu sincapların dağınıklığı hiç sevmediklerini de belirtmek isteriz.

Minik Sincap Buzdolabı Magnet Seti Hakkında Bilgiler

  • Ürün boyutu 7 cm x 7 cm'dir.
  • Kutu boyutu 10 cm x 7 cm x 5,5 cm'dir.
  • Ürün bir adet minik sincap, bir adet magnet tutucu ve 8 adet meşe palamudu şeklinde magnetten oluşur.
  • Qualy markasının orijinal ürünüdür.
  • Ürün ve ambalajı %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.