x

Dikdörtgen Kına Yastığı – 30x40 cm

375,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Kına gecesi bir gelin için elzem etkinliklerden biridir. Gelinin kız arkadaşlarının bir araya gelerek eğlendiği bir etkinlik olduğundan, hem görsel anlamda hem de estetik anlamında doyuruculuğu olmalıdır. Kına gecesi, eğlencenin zirve yaptığı bir ortam yaratır. Bunun yanında gelinin tahtı ve oturacağı alan da büyük özenle dekore edilmelidir. Bu nedenle kına yastığı bu ihtiyacı karşılayan ve dekorasyonu tamamlayan en önemli öğelerin başında gelir. Kına gecesinde takı merasimi yapmak isteyenler de ürünü takı yastığı olarak kullanabilir.

Kına gecesi yastık ürünlerinde genellikle ihtişam aranırken, üzerinde gelinin isminin yazması da oldukça şık bir görüntü sunar. Gelin tarafından bir hatıra olarak saklanabilir ya da yeni gelin evinde dekoratif bir eşya olarak kullanılabilir. Kına gecesi malzemeleri içerisinde özelleştirilebilir bir yapıda olan kına yastıklarını hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Kumaş rengi ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden dilediğinizi seçerek kına gecenizin dekorasyonuna uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca kullanıma müsait olan ve yıkama sonrası zarar görmeyen saten kumaştan yapılan kına yastıkları, kına gecesi aksesuarları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Kullanım bakımından oldukça pratik ve uygundur. Kına gecesi malzemeleri ve aksesuarları için NadirHediye’yi tercih edebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. NadirHediye en mutlu günlerinizde yanınızda.

Dikdörtgen Kına Yastığı – 30x40 cm Hakkında Bilgiler


 • Saten kumaştan üretilmiştir.
 • 35 cm x 35 cm ölçülerindedir.
 • Dolgu malzemesi olarak boncuk elyaf kullanılmıştır.
 • Yastığın etrafında şerit kordon ve sağ üst ve sol üst kenarında püskül kullanılmıştır.
 • Yastık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
 • Yastığı kişiye özel hale getirebilmemiz için saten kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz metni ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
 • Yastık, poplin kumaştan üretilen ve içine boncuk elyaf doldurulan iç kısım ve saten kumaştan üretilen ve üzerine nakış işlenen dış kısım olmak üzere iki parçadan oluşur. Dış kısım makinede veya elde yıkanabilir.
 • Lütfen maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın.
 • Yastığın etrafındaki şerit kordon yapıştırılmıştır. Yıkama esnasında zarar görmemesi için lütfen ayrı bir şekilde elde yıkayın.
 • Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.